עמוד הבית בלוג ככה תשמרו על הבית שלכם מפני פריצה
ככה תשמרו על הבית שלכם מפני פריצה
שתף
22 יונ 2023

אין משהו חשוב יותר מאשר לשמור על הביטחון האישי שלנו. לא במקרה אומרים חכמים: 'ביתי הוא מבצרי'. אין בעולם מי שאין לו את הזכות לחיות בביטחון ואין מי שלא רוצה לצאת מהבית, להשאיר את הילדים ולהרגיש רגוע. לצערנו, בשנים האחרונות, אנחנו רואים את אוזלת היד של הרשויות בכל הנוגע לשמירה על הביטחון האישי ולכן, אנחנו כאן, כדי להציע לכם מעטפת מקצועית, אשר תעזור לכם פשוט להרגיש הרבה יותר בטוחים. במאמר הבא נדבר על כל החידושים הטכנולוגיים בתחום הזה. נשתף אתכם במידע מקצועי שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ברגע האמת, כדי שבסופו של יום, תוכלו להשאיר את הבית נעול ולצאת לעוד יום, כאשר אין לכם ספק בכך שיש מי ששומר עליכם. בואו נתחיל עכשיו. 

כמה כללים חשובים לפני שנתחיל 

היום באמת אפשר ליהנות מאינספור עזרים ומכשירים אשר ישפרו את תחושת הביטחון שלכם בבית הפרטי. אבל, באותה הנשימה, אנחנו צריכים לזכור כי על מנת שנוכל לשמור על הבית, אנחנו צריכים להגדיר את המטרות שלנו. לצורך העניין, שמירה על דירה בה מתגוררת אישה מבוגרת אשר חוששת מפורצים, זו פרוצדורה שונה מזו שנבצע אם אנחנו צריכים להגן על וילה גדולה, בה מאוכסנים לא מעט פרטים יקרי ערך, מכוניות יוקרה וכן הלאה. בכוונה הבאנו שתי דוגמאות קיצוניות כדי להגיד כי בשלב הראשון, אנחנו מציעים לכם, הלקוחות, לחשוב מה אתם הייתם רוצים לקבל מהשירות. דווקא משום שאנחנו חיים בעידן בו בכל יום יוצאים עוד מכשירים חדשים לשוק, אנחנו צריכים לשמור על גבולות גזרה ברורים ולהבין כל הזמן לאן אנחנו מכוונים בעצם. אגב, אתם יכולים להתחיל ברישום פשוט של החדרים בבית שלכם, של המקומות בהם הייתם רוצים להציב מצלמות אבטחה או כלי עזר נוספים, כדי שבהמשך, אנשי המקצוע ידעו להתאים לכם את השירות הרלוונטי. 

אז מה יכול לשמש אותנו בהגנה על המרחב הפרטי של כל אחד ואחת 

בגדול, אם אנחנו רוצים להגן על בית פרטי מפני פריצה, גניבה וכיוצא באלו, אנחנו יכולים להשתמש בכמה כלים מרכזיים, אשר ישמשו אותנו במרבית המקרים:

  • מצלמות אבטחה: להן יש כמה יתרונות. קודם כל, אם נציב אותן במיקום בולט, הרי שנוכל להבטיח כי יהיה לנו גם תיעוד של הנעשה בשטח ויותר מזה, בדרך כלל, אם פורצים מבחינים בכך שיש מצלמות אבטחה, הנטייה הטבעית שלהם תהיה לוותר על הפריצה, פשוט מתוך החשש. כמובן, היום אפשר לחבר את המערכת לטלפון החכם ולראות מה קורה בשטח בזמן אמת. אגב, תמיד כדאי לחבר את המצלמות לאיחסון בענן, כך שישאר לכם תיעוד זמין, במידת הצורך. 
  • חיישנים ומערכת אזעקה מתוחכמת: בימים  בהם עבדו קרוב הביתה, הרי שכל מה שבעלי הנכס היו צריכים זה לשמוע את האזעקה ולהגיע לזירה. היום, אנחנו יכולים להשתמש בחיישנים, אשר גם יעוררו את המערכת בבית וגם, ישלחו לנו התרעה מיידית במידת הצורך. 
  • מוקד זמין מאויש כל הזמן: הרי אתם יכולים לראות כי משהו מתרחש בבית, אבל לא תמיד יהיו לכם הכלים להתמודד עם הגורמים העיונים בזמן אמת. לכן, חשוב שיהיה מוקד מאויש באנשי מקצוע, אשר יגיעו לבית שלכם במידה ותעלה התראה כזו או אחרת. כמובן, אנחנו לא מדברים על פעולות שיכולות לעמוד בניגוד לחוק, הרי יש לנו משטרה ותפקידה הוא לבצע אכיפה. אבל בין אם תרצו לשלוח משהו שיראה מה קורה ובין אם תרצו בכל זאת לשלוח מי שידע מה לעשות במידה ויש בעיה, בשביל זה תוכלו לשכור שירות של מוקד זמין ומקצועי, העומד לרשותכם מסביב לשעון. 
  • התקנה של אינטרקום וקודן לדלת: כמובן, בשביל להשלים את התמונה, אנחנו יכולים להתקין מערכת אינטרקום מתקדמת. כך תוכלו לראות מי נכנס הביתה, תהיה לכם האפשרות לאשר או לא לאשר לאורחים לא קרויים להיכנס ואפילו, תהיה לכם האפשרות לראות מי נכנס לילדים או לבני משפחה אחרים, מהטלפון, כאשר אתם לא בבית. 

להתייעצות ובירור, זה הזמן להתקשר למומחים שיעזרו לכם לאורך כל הדרך. 

 

ייעוץ בוואטסאפ