עמוד הבית פורץ דלתות

פורץ דלתות

  • פורץ מנעולים מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • באישור משטרת ישראל

זקוקים לפורץ דלתות? הגעתם למקום הנכון. במהלך ה-10 שנים האחרונות סייעתי לאלפי כתובות לפרוץ את הדלת תוך מספר דקות.

מקרים נפוצים לפריצת דלתות

  • אובדן מפתח
  • צילינדר תקול
  • מפתח שבור בצ'ילנדר
  • בריח תקוע
  • סגר עליון נעול מבפנים
  • בריח עליון נעול מבפנים

כמה זמן לוקח לפרוץ את הדלת?

לרוב תוך מספר דקות נפרוץ בצורה מקצועית מבלי לגרום לנזקים מסביב!

פורץ דלתות עם ניסיון

במקרים רבים, פורצי דלתות בתחילת דרכם מתלהבים, מגיעים ומבצעים המון נזקים. במהלך העבודה איתי אפרוץ את הדלת במינימום נזקים, בצורה מקצועית אחרי הכול הניסיון והמקצועיות הם יתרון.

כל מה שצריך לדעת על פורץ דלתות מסביב לשעון 7\24 

שירותי מנעולנים מוסמכים כוללים גם פריצת דלתות, אבל בהחלט לא רק. אם ברצונכם לבצע תחזוקת מנעולים בביתכם, ניתן להסתייע במנעולן מוסמך אשר יגיע לתת יד. כמובן, יש לקחת בחשבון כי עלותו של איש המקצוע תהיה גבוהה יותר בלילה. 

למעשה, מנעולן 7\24 הוא אינו היחיד שגובה על קריאות לילה תמחור גבוה יותר. כל איש מקצוע שיידרש להגיע לביתכם בשל תקלה כזו או אחרת בלילה, יגבה ממכם עלות לילית על השירות. פורץ דלתות לא משנה במהותו מאנשי מקצוע אחרים, ככה שאם אפשרי לדחות את קריאתו לשעת יום – בהחלט יהיה עדיף לכם מבחינה תקציבית. 

פורץ דלתות עד הבית בפריסה ארצית

אם לא ניתן לדחות קריאת שירות למנעולן מוסמך 7\24, אזי יהיה צורך לאתר את המנעולן הנכון. אתם צריכים לדעת שהמנעולן שלכם הינו מנעולן מוסמך אשר מורשה לבצע פריצת דלתות במקרה הצורך. בכדי להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע מוסמך, יהיה עליכם לבקש להתרשם מהסמכות אותו מנעולן. 

הוא אמור להיות מסוגל להציג בפניכם את מספר העוסק שלו במשרד העבודה בכל רגע נתון, כמו כן גם הסמכות שניתנו לו במהלך השנים. אם מכל סיבה שהיא אותו איש מקצוע מסרב להציג בפניכם הסמכות ואישורי עבודה, הרי שדרשני – התרחקו ממנו. 

איתור בקליק של פורץ דלתות מורשה משטרת ישראל ומנעולן מוסמך 

רוצים לאתר את איש המקצוע הנכון? פורץ דלתות בהחלט ניתן לאתר באינטרנט בימינו, ככה שזה במרחק קליק קטן ממכם. תוכלו להמשיך להסתייע באתר האינטרנט MINUTE LOCKSMITH 15 – שירותי מנעולנים מורשים משטרת ישראל. 

אם אינכם בטוחים בסוג שירותי המנעולנים שאתם צריכים, תוכלו לקבל דרך האתר גם ייעוץ חינמי. את הייעוץ אתם יכולים לקבל אמנם דרך אתר האינטרנט של MINUTE LOCKSMITH 15, אבל בהחלט ניתן לקבל את הייעוץ החינמי דרך אתר האינטרנט עצמו. 

פורץ מוסמך – זהירות משרלטנים

בכל מקרה שבו אתם צריכים שירותי מנעולן מורשה משטרת ישראל ומוסמך פריצת דלתות, אל תתפשרו על שירות איש המקצוע שתזמינו אליכם הביתה. בסופו של דבר, אתם מכניסים אליכם הביתה איש זר לחלוטין שגם עומד לפרוץ את הדלת שלכם. 

אתם ממש, אבל ממש לא מעוניינים להכניס אליכם הביתה כל אדם ואדם. רוצים להיות אפילו EXTRA בטוחים שאתם מסתייעים באיש המקצוע הנכון? יהיה כדאי גם להתרשם מרשימת הלקוחות הממליצים על אותו איש שירות. בימינו כל מנעולן יכול להציג רשימת לקוחות ממליצים, שעמם תוכלו גם לשוחח טלפונית בכדי לוודא אותנטיות מהצד השני של הקו הממליץ.  

מאמרים בנושא
ייעוץ בוואטסאפ