עמוד הבית מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד

  • כל סוגי מנעולים
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות

אחד הדברים שאנחנו הישראלים הכי אוהבים זה לבלות, אם כבר לבלות אז עם מטקות, כוס בירה קטנה כדי לחזק מעט את הכרס ואבטיח בים. אנחנו פשוט לא יכולים לוותר על השמש כשהיא מגיעה, זה גדול עלינו.

לאחר בילוי קצר בים אנחנו מחליטים שהספיקה לנו השהות בים והנה הגיע הזמן לחזור חזרה לבית – אנחנו מגיעים לרכב, משחקים מעט בתיק ומגלים שהמפתחות פשוט לא נמצאים שם ושרוכסן התיק למעשה היה פתוח כל הזמן הזה.

בתור התחלה אנחנו נתחיל לחפש את המפתחות שלנו בסביבת הרכב והמקומות בהם היינו, אבל מה הסיכוי שבאמת נמצא את המפתחות? השאלה היא די רטורית.

אחרי שאנחנו מבינים שאת המפתחות אנחנו כבר לא נמצא, אנחנו מבינים שהפתרון היחידי שלנו הוא להזמין מנעולן ביהוד שיעזור לנו לטפל בבעיה.

מנעולן 24 שעות ביהוד:

אתם לא לבד, אנחנו מספקים שירותי מנעולן 24 שעות ביהוד, כך שגם אם החלטתם לבלות בים בזמן קרני השמש או אפילו בילוי לילי על החוף – אתם נמצאים בידיים טובות.

הצוות שלנו מורכב מ מנעולנים מקצוענים בעלי תעודת הסמכה בתחום ותעודות יושר המעידות על אמינותם. כמו כן, זמן התגובה שלנו עומד על כ – 20 דקות לקריאה!

מנעולן בשבת ביהוד:

לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו ללכת אל הים ביום חול, רובנו מוצאים את עצמנו מבלים בים במהלך שישי-שבת. אחת התהיות הראשונות שיעלו לכם בשבת היא: "האם קיים מישהו שבכלל עובד היום?" – אז התשובה היא חד משמעית, כן.

אנחנו מאמינים שסיטואציה כזו, כמו גם סיטואציות אחרות כמו להתקע מחוץ לדלת הבית, דלת שלא נפתחת, כספת שלא נפתחת הן סיטואציות שיכולות לקרות בכל יום ובכל זמן, כן גם בשבת.

לכן, אנחנו מפעילים את מערך המנעולנים שלנו גם ביום שבת, כל זאת ללא התפשרות על מקצועיות, אמינות ויושרה. כמו כן, אנחנו חייבים לציין שזמן התגובה שלנו לא נופל מיום חול וגם פה הוא עומד על כ – 20 דקות לקריאה.

מחיר מנעולן ביהוד: מחיר לכל כיס

רובנו חושבים שכל פגישה עם בעל מקצוע, על אחת כמה וכמה מנעולן היא פגישה יקרה. אך זו חשיבה מוטעית ובכלל לא נכונה. יחד עם זאת עם עידן "יצאת צדיק" אנחנו לגמרי מבינים את כל החששות שלכם.

כאשר אנחנו מדברים על מחיר מנעולן ביהוד אנו מדברים על מחיר אשר מורכב מאיכות המנעולן, ותק המנעולן, מוניטין המנעולן, שעת הקריאה, סוג העבודה וזמן העבודה.

לנוחיותכם ריכזנו עבורכם טבלה שתעזור לכם לאמוד את המחירים השונים בתחום המנעולנות.

מנעולן ביהוד – זה הזמן לבחור נכון!

אנחנו יכולים להמשיך עוד שעות לספר לכם למה אנחנו הבחירה הנכונה שלכם, אבל אנחנו יודעים שהדבר שהכי בא לכם כרגע זה לפתוח את הרכב/את דלת הבית.

לכן, אנחנו נקצר ונאמר שאנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהזמין אליכם מנעולן מקצוען ואמין שיגיע אליכם תוך כ – 20 דקות.

אנחנו מקווים שבשלב הזה אתם כבר מחייגים!

יהוד

מה הופך אותנו למובילים בתחום?
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרת ישראל
מתעסקים בכל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ