עמוד הבית פורץ רכבים מקצועי 24 שעות

פורץ רכבים מקצועי 24 שעות

  • פורץ רכבים מוסמך זמין 24 שעות
  • שירות מהיר 20 דקות
  • שחזור מפתחות לרכב מאובדן כללי

אם נתקעתם מחוץ לרכבכם וחלילה יש בע"ח או ילד ברכב, כמובן שיהיה צורך לפרוץ את הרכב כמה שיותר מהר, גם אם אין מנעולן מורשה משטרת ישראל בסביבה. יחד עם זאת, במקרים רבים אחרים ניתן להמתין עד להגיעו של מנעולן פורץ רכבים מוסמך ומורשה משטרה. זאת, בכדי להימנע מנזקים מיותרים בעת הפריצה. 

אין ספק, אם אפשר להמתין עד לבואו של פורץ רכבים מוסמך, כמובן שיהיה עדיף לחכות. אלא אם כן מדובר במקרה של סיכון חיים, אתם מוזמנים להמתין עד שיגיע פורץ אוטו מוסמך, אותו איש מקצוע שיכול לפרוץ לרכבכם מבלי שתצטרכו אחר כך לבלות במוסך בעקבות נזקים. ותקשיבו לנו, בתור אנשים מעולם הרכב והמנעולים, אנחנו יכולים להגיד לכם שבקלות ניתן לגרום לנזקים רציניים במהלך פריצה חובבנית. אם אתם שוקלים לפרוץ לרכבכם בכוחות עצמכם, כמובן שנמליץ לכם להימנע מכך. 


פריצת רכב באובדן מפתחות רק עם מנעולן מוסמך ומקצועי

חשוב לזכור, בימינו ישנם רכבים טכנולוגיים ביותר, שכוללים כמובן גם אמצעי נעילה מתקדמים. בעוד שבימים עברו היה ניתן לפרוץ די בקלות לרכבים ללא כל סיוע במכשור טכנולוגי, בימינו התמונה היא שונה. בימינו פורץ רכבים מורשה עשוי להשתמש במכשור טכנולוגי בכדי לעקוף מנגנוני נעילה שונים. 

כמובן, אותו מכשור טכנולוגי שפורץ רכבים ישתמש בו, לא יהיה מכשור אשר זמין לצרכן. בכדי להשתמש במכשור מהסוג שפורצי רכבים משתמשים בו, יהיה צורך לקבל הסמכה לעסוק במקצוע פריצת רכבים. כעת אדם חכם ישאל את השאלה הבאה: האם לרכבים ישנים כן ניתן לפרוץ לבד, בגלל שהם לא מצוידים במערכות נעילה טכנולוגיות ומתקדמות? ובכן, לא ממש. בואו נסביר. 

זמן הגעה מהיר של פורץ רכבים

בין אם מדובר ברכב ישן או חדש יותר, בכל מקרה לא יהיה מומלץ לפרוץ רכב בעצמכם. אם הרכב מאוד חדיש, הרי שלא יהיה מומלץ לפרוץ לתוכו בגלל נזקים לאמצעים דיגיטליים ברכב. ואם מדובר ברכב ישן שלא מצויד במערכות נעילה דיגיטליות, לא יהיה מומלץ לפרוץ מתוך סיבות של פחחות. 

חשוב לזכור, כשאדם חובבן ניגש לפרוץ רכב, הוא עשוי לגרום לנזקים רבים בדלת הרכב, בפח של דלת הרכב, בחלונות הרכב, במנגנון הרמת חלון אוטומטי ועוד. בסופו של דבר, בין אם מדובר ברכב ישן מאוד או חדש יותר, חכו לשירותיו של פורץ רכב מוסמך ומורשה משטרת ישראל. וכשהוא מגיע לסייע לכם, תוודאו שאכן מדובר בפורץ מורשה. תבקשו לראות הסמכות, תעודות וכל מה שניתן להציג לכם בכדי לוודא את כשירותו של איש המקצוע הניצב מולכם.  

האם ניתן לתחזק מנעולים של רכבים בכדי שלא יתקלקלו? 

בניגוד למנעולים של בתים (שלפעמים ניתן לשמן בכדי לוודא תחזוקה נכונה), בדרך כלל מנעולים של רכבים לא ניתנים לתחזוקה. אם מדובר במקרה של מנעול תקול ולא במקרה של מפתח שתקוע בתוך הרכב, בדרך כלל יהיה צורך להחליף את המנעול הקיים. וזה עוד סוג שירות שחלק מפורצי הרכבים יכולים לספק לכם. 

חלק מהפורצים יכולים להחליף עבורכם מנעול לרכב, בדרך כלל אם מדובר ברכב שאינו מאוד חדיש ומאוד מתקדם טכנולוגית. ישנם לא מעט רכבים בימינו, שיש צורך להגיע איתם לחברות המורשות בכדי להחליף מנגנוני נעילה שלמים. וטיפ אחרון מאיתנו, תמיד יהיה כדאי לבצע גם השוואת מחירים בין מנעולנים מוסמכים ופורצי רכבים מורשים משטרת ישראל. רק כך תוכלו לוודא שביצעתם את העסקה הכי כדאית. 

מאמרים בנושא
ייעוץ בוואטסאפ