עמוד הבית מנעולן בתל אביב

מנעולן בתל אביב

 • כל סוגי מנעולים
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות

גרים בתל אביב וזקוקים לשירותיו של מנעולן בעיר? אם נתקעתם מחוץ לדלת או המפתח תקוע במנעול ואתם לא יכולים לסובב אותו, אין לכם מה לחשוש, אנחנו כאן בשבילכם. תוך רבע שעה אנחנו אצלכם!

זה יכול לתפוס את כולנו ולא פעם אחת, מסיבה כזו או אחרת אנו צריכים להיעזר בשירותיו של מנעולן. לרוב זה יקרה מתי שאנחנו הכי לא נצפה לזה ובשעות הכי לא שגרתיות שיש.

למעשה, כאשר אנחנו מחפשים מנעולן בתל אביב עלינו לשים לב למספר פרטים: יושרה, אמינות, מקצועיות ואיך שאפשר שלא – מחיר.

אנחנו הבחירה הנכונה שלכם – מנעולן בתל אביב 24/7, הגעה תוך 20 דקות ובאישור ופיקוח של משטרת ישראל!

מנעולן בקיסריה

באילו מקרים נזמין מנעולן בתל אביב?

בדומה לבעלי מקצוע אחרים, פנייה אל מנעולן בתל אביב נעשית במצבים בהם יש צורך דחוף לטפל בבעיה או כשרוצים לתקן ולשנות מצב קיים. כלומר, כשרוצים להחליף מערכת ישנה במערכת חדשה. לעיתים מזמינים מנעולן בתל אביב כאשר יש צורך להתחיל מאפס את התהליך.

באילו המקרים ניתן להזמין אותנו?

 • התקנת מנעולים חדשים בדלתות, שערים או אלמנטים אחרים
 • החלפה של מנעולים ישנים בחדשים
 • תיקון מנעולים מקולקלים
 • כשצריך לפרוץ דלת או מנעול
 • כשיש בעיה עם הצילינדרים של המנעול
 • כשנתקעים בתוך או מחוץ לחדר ואי אפשר לפתוח את הדלת

ישנם מקרים, כפי שניתן לראות שהם חירום ודורשים מאיתנו להגיע אליכם כמה שיותר מהר ועל כן אנו מבטיחים זמינות מלאה. ישנם מקרים בהם אפשר לקבוע איתנו מועד ספציפי, ואנחנו דואגים להגיע בשעה שהבטחנו וסיכמנו איתכם בשביל לבצע את העבודה שלנו.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בתל אביב?

השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בתל אביב, באופן טבעי הם כאלה שניתנים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. מדובר על שירותים שניתנים, כאמור, גם בימים רגילים וגם במקרי חירום מסוגים שונים.

בין השירותים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו, אפשר למצוא:

 • פריצת דלתות ומנעולים למבנים, כלי רכב, כספות ועוד.
 • החלפת מנעולים במקרה של תקלה, פריצה, חבלה ועוד.
 • תיקון מנעולים במקרה של שבר או כל דבר אחר.
 • החלפת צילינדרים מקולקלים
 • שכפול מפתחות, קידוד שלטים חכמים
 • שדרוג מערכות אבטחה
 • ייעוץ ועזרה למגזר הפרטי והמגזר העסקי

מה המחיר של מנעולן בתל אביב?

אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו את המחיר הזול ביותר שהם יכולים למצוא בשוק. אפשר לראות את זה כבר בשלב ההצעה, שאנחנו מסבירים בדיוק על בסיס מה היא בנויה, ההצעה שלנו ללקוחות היא שקופה, אמינה והמחירים ידועים מראש.

המחיר שאנחנו גובים מהלקוחות שלנו, נקבע בין היתר על פי אופי העבודה, משך זמן העבודה, שעת העבודה (אם העבודה מתבצעת מחוץ לשעות רגילות אז המחיר משתנה), וכן על פי המרכיבים שאנחנו צריכים לספק, בין אם זה מנעולים, צילינדרים וכדומה.

הנה כמה דוגמאות למחירים שאנו גובים עבור השירות שלנו:

התקנת מנעולים חדשים – החל מ-₪99

פירוק מנעולים ישנים –  החל מ-₪99

פריצת דלת/מנעול – החל מ-₪99 (תלוי בסוג הדלת או המנעול)

פריצת מנעול רכב – ₪99

פריצת מנעול כספות – מ-₪199

המחירים אינם אחידים כאמור, מאחר וכל עבודה מתבצעת ודורשת מאפיינים שונים, לכן אי אפשר לגבות מחיר אחיד עבור כל השירותים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו.

פורץ מנעולים בתל אביב

בעיר כמו תל אביב, יש ביקוש לעבודתו של פורץ מנעולים וזה לא מפתיע. זו עיר גדולה, הרבה אנשים מתגוררים ועובדים בה, אז באופן טבעי הרבה אנשים זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בתל אביב, בין אם זה במקרה חירום, מקרה לא צפוי, ובין אם זה בכוונה מסיבה כזו או אחרת.

אנחנו מספקים שירות פריצת מנעולים בתל אביב והסביבה לכל מי שפונה אלינו, בכל שעה ולכל צורך. למשל, אם פונים אלינו לצורך פריצת מנעול דלת כניסה של מבנה מגורים או דלת מבנה עסקי, אזי שאנחנו מגיעים באופן מיידי עם כל הציוד הנדרש בשביל לבצע את העבודה, לפרוץ את המנעול ולאחר מכן, לתקן או להחליף אותו על פי הצורך.

מנעולן בתל אביב 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בכל כך הרבה סיטואציות בהם נדרש להזמין מנעולן – החלפת צילינדר, מפתח שהלך לאיבוד, פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת רכבים ועוד!

היות ותל אביב עיר גדולה ניתן למצוא עשרות בעלי מקצוע שונים. אל תתפשרו על איכות וטיב המנעולן שלכם ובדקו שיש בידו תעודת מנעולן מקצועי ואישור עבודה בידי משטרת ישראל. 

אנחנו מודעים לעובדה שיש חשיבות לספק שירות ללקוחות שלנו בכל עת. לכן, אנחנו מספקים שירותי מנעולן 24/7 בתל אביב, זה כולל כמובן שבתות, ערבי חג וחגים. אנחנו מספקים שירות ללקוחות שלו בשעות עבודה רגילות וכן בשעות הלילה המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות.

אנחנו מספקים שירות ללקוחות שלנו בכל עת על פי הצורך, בין אם זה לפריצת מנעולן, וכן לשלבים הבאים בתהליך במטרה שיהיה אפשר להשתמש בדלת ובמנעול החדש ללא שום בעיה במשך תקופת זמן ארוכה.

חשוב לנו להבהיר, שניתן ליצור איתנו קשר בכל עת, בצורות שונות, אנחנו תמיד זמינים ללקוחות ולכל מי שפונה אלינו ומוכנים לספק שירות תוך 15 דקות!

למה איתנו?

אנחנו חברה עם ניסיון רב בתחום של פריצת מנעולים, התקנה ושאר הדברים הרלוונטיים בתחום. אנחנו בעלי מוניטין רחב בתחום, מקצועיים, נחשבים אמינים מאוד בתחום, מספקים שירות במחיר הוגן. אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל.

כל מי שזקוק לשירות פריצת מנעולים או כל שירות אחר שקשור לתחום, אפשר לפנות אלינו בכל עת ואנחנו נשמח לספק לכם את השירות הרלוונטי על פי הצורך. אל תהססו, פנו אלינו עוד היום !

זקוקים לשירותי מנעולן מקצועי ומוסמך בתל אביב? למה אתם מחכים? חייגו עכשיו למספר הטלפון 050-5533392 ונגיע אליכם תוך 20 דק' בלבד מרגע הפניה.

מה הופך אותנו למובילים בתחום?
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרת ישראל
מתעסקים בכל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ