עמוד הבית מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

 • כל סוגי מנעולים
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות

מתגוררים בפתח תקווה ומצאתם את עצמכם בשעת לילה מאוחרת מחוץ לדלת? המפתח נתקע בדלת ואין לכם אפשרות לפתוח אותה? אל דאגה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. שיחת טלפון אחת, ותוך רבע שעה אנחנו אצלכם בדירה, עושים את מה שנדרש בשביל לפתוח עבורכם את הדלת.

מנעולן בפתח תקווה

באילו מקרים נזמין מנעולן בפתח תקווה?

באופן טבעי, לא בכל מקרה אנחנו נצטרך להזמין מנעולן בפתח תקווה, ומצד שני, מוטב להזמין איש מקצוע שיעשה את עבודתו מאשר שאנחנו ננסה לבצע אותה, ללא ידע, ללא ניסיון ומבלי שיש לנו את הכלים הרלוונטיים לכך.

אנחנו נזמין את שירותיו במקרים הבאים:

 •         אם וכאשר הדלת שלנו תקועה ואי אפשר לפתוח אותה
 •         אם יש בעיה במנעול שמונעת מאיתנו אפשרות לפתוח או לנעול אותו.
 •         כשהמנעול נשבר, נסדק, או כל דבר אחר שיכול ליצור בעיה להשתמש בו.
 •         כשרוצים להחליף מנעול ישן בחדש
 •         אם היה ניסיון פריצה ואנחנו רוצים להחליף את המנעול הישן במנעול יותר משוכלל
 •         בכל מקרה בו יש תקלה הדורשת טיפול במנעול

מה הם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בפתח תקווה?

מנעולן בפתח תקווה מציע לנו שירותים רבים הקשורים כולם, באופן טבעי, לכל מה שקשור לעולם המנעולים, הצילינדרים והדלתות, חוץ ופנים. בין השירותים שאנחנו יכולים למצוא, הם:

 •         אבחון מצבם של המנעולים במבנה, לפני החלטה מה בדיוק לעשות איתם
 •         החלפה של מנעולים ישנים בחדשים
 •         תיקון מנעולים, תיקון והחלפה של צילנדרים
 •         שדרוג מערכות המנעולים במבנה על פי הצורך
 •         פריצת דלתות הן של מבנים והן של כלי רכב ומתקנים אחרים בהם מותקנים מנעולים שונים.
 •         שינוי מנעולים במידה ויש צורך בכך.

החלפת צילינדר בפתח תקווה

חשוב לזכור, בעולם קיימים אינספור מנעולים ודלתות מסוגים רבים ושונים. מנעולים יכולים להיות מנעולי צילינדר פשוטים הנפתחים בעזרת 'מפתח אפס' והם יכולים להיות מנעולים ביומטריים מתוחכמים הפועלים בעזרת מנגנון חשמלי. על כן, חשוב שאותו מנעולן בפתח תקווה בו בחרתם יהיה בעל ידע רחב בתחומים רבים. באמצע הלילה, כשאתם תקועים מחוץ לבית אנחנו לא רוצים רק להכניס אתכם פנימה. אנחנו רוצים לבצע עבודה יסודית ואיכותית שתבטיח כי המקרה לא יחזור על עצמו. האמינו לנו, אין דבר מתסכל יותר מלגלות שאיש המקצוע שמצאתם באמצע הלילה ובחרתם מתוך חוסר ברירה- לא רק שלא פתר את הבעיה באמת, אלא עשה נזק למנגנון הנעילה כתוספת.

מה המחיר של מנעולן בפתח תקווה?

אחד הרגעים הפחות נעימים איתם אנחנו נאלצים להתמודד הוא כשהדלת הכניסה למבנה בו אנחנו מתגוררים או עובדים תקועה ואי אפשר לפתוח אותה, מבפנים או מבחוץ. זה מקרה המחייב אותנו להזמין מנעולן שיבצע את השירות עבורנו בהקדם.

מחיר של הזמנת מנעולן בפתח תקווה משתנה בהתאם לאופי העבודה וכן בהתאם לשעת השירות בה אנחנו בוחרים להזמין אותו.

פריצת מנעול דלת מבנה חוץ/פנים – החל מ-₪99 בלבד!

חשוב לציין, המחיר איננו כולל את החלקים עצמם (החלפת מנעול), וכן הוא יכול להשתנות בהתאם לשעה. אם מזמינים את המנעולן בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות, מחוץ לשעות עבודה. אזי שהמחיר יהיה גבוה יותר.

במקרה ויש צורך להחליף צילינדרים, אז המחיר ינוע סביב 350-450 ש"ח

פריצת מנעול כספת – 250-350 שקל ללא מע"מ ובלי קשר לעלות הרכיבים השונים.

פריצת שער כניסה – 250-500 שקל ללא מע"מ. המחיר תלוי בסוג השער והמנעול. אם יש לו צילינדר, אז המחיר יהיה גבוה יותר ממחיר מנעול רגיל.

כאמור, המחירים של שירותי מנעולנים משתנים בהתאם לאופי השירות מחד, ובהתאם לשעת הזמנת השירות מאידך. כמו כן, המחיר איננו קבוע, שכן הוא יכול להשתנות בהתאם לדרישות של המנעולנים  עצמם וכן לאופי המנעולים והדלתות בהם נדרשים לטפל על פי צרכיו של הלקוח.

הזמנת פורץ מנעולים בפתח תקווה 24/7

הזמנתו של פורץ מנעולים בפתח תקווה או בכל מקום אחר, זה משהו שנעשה לרוב מחוסר ברירה. אנחנו יוצאים מהבית ומגלים שהדלת מאחורינו נטרקה מבלי שיש לנו יכולת לפתוח אותה, אנחנו מנסים לצאת מהבית והדלת איננה נפתחת, או שאנחנו מנסים להיכנס פנימה והמפתח איננו מצליח לפתוח את המנעול.

בכל אחד מהמקרים וכן ברבים אחרים, נידרש להזמין פורץ מנעולים בפתח תקווה שיכול לספק לנו שירות איכותי ומהיר. אנחנו מספקים שירותי מנעולן 24/7 בפתח תקווה, אשר מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים הנדרשים על פי הצרכים שלהם.

חשוב לזכור כי דלת תקועה או מנעול שלא עובד לא הפסיקו לעבוד ביום אחד. לא פעם מדובר במקרים בהם תקלה אחת במנגנון הנעילה הביאה לשרשרת תקלות שבסופן- מצאתם את עצמכם מחוץ לבית. לכן עבודת המנעולן לא כוללת רק פריצה של הדלת. אלא זו כוללת גם אבחנה וטיפול בשורשי הבעיה באופן כזה שימנע תקלות חוזרות ונשנות בעתיד. מנעולן בפתח תקווה צריך לדעת גם לטפל בדלת עצמה במידת הצורך, להחליף מנעול ישן בחדש, איכותי ומתאים יותר לצרכים שלכם, לשכפל מפתחות חדשים לבני הבית ועוד.

כל מה שצריך בשביל ליהנות משירותי פריצת מנעולים איכותיים בפתח תקווה,  זה לבחור איש מקצוע רציני, מנוסה ויסודי, שיכול להגיע אלינו כמה שיותר מהר. מנעולן זמין שידע לספק לנו את השירות הרלוונטי בהקדם.

מנעולן בפתח תקווה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

ישנם בעלי מקצוע שהחשיבות שלהם היא לא רק בידע, ניסיון והיכולות המקצועיות שלו אלא גם בזמינות לבצע את העבודה כמה שיותר מהר מהרגע שהלקוח יוצר איתו קשר. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירות תוך רבע שעה, בכל מהלך היום, כולל בשעות הלילה, גם בסופי שבוע.

אנחנו יודעים שאם לקוח יוצר איתנו קשר, זה בגלל שהוא צריך לקבל שירות כמה שיותר מהר והוא לא ירצה להמתין הרבה זמן. לכן, הצוות שלנו מגיע אליו בהקדם, לא משנה היכן הוא מתגורר בעיר. אנחנו מספקים שירותי חירום בכל שעה, בכל יום, על פי הצרכים של הלקוחות שלנו.

כאמור, זה לא נעים לעמוד מחוץ לבית באמצע הלילה. אנחנו יודעים שעבורכם הזמן בו אתם ממתינים מחוץ לדלת, מרגיש כמו נצח. אבל בשביל שנוכל לעזור לכם בצורה הכי טובה שיש חשוב מאוד שתדייקו בפרטים. מה זאת אומרת? השיחה הראשונה למנעולן זו השיחה בה עליכם לתת לו את כל הפרטים הרלוונטיים על הדלת והמנעול שלכם. ספרו לו איזה מנעול יש לכם, איזו דלת, האם היו סימנים מקדימים לתקלה ועוד. זה אולי נשמע מיותר לרגע אבל אותו מנעולן בפתח תקווה אליו התקשרתם יידע לעשות עבודה טובה יותר אם כל הפרטים יהיו בידיו רגע לפני שהוא ניגש לפתור את התקלה.

למה איתנו?

כי אנחנו מספקים ללקוחות שירות אמין, מקצועי, איכותי, ברמה הגבוה ביותר שיש. אנחנו בעלי מוניטין רב בתחום המנעולים, מקצועיים ומספקים שירות במחיר הוגן. יש לנו רישיון ואנחנו עובדים באישור משטרת ישראל. תנסו אותנו ותראו שלא תתאכזבו!

מה הופך אותנו למובילים בתחום?
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרת ישראל
מתעסקים בכל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ