אזורי שירות
עמוד הבית מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

  • כל סוגי מנעולים
  • שירות מהיר 20 דקות
  • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות
זקוק למנעולן בפתח תקווה? חייג: 072-3305266

מנעולן בפתח תקווה 24 שעות

להיתקע מחוץ לבית זו חוויה לא נעימה. אנו עלולים להיות בסוף יום ארוך וקשה והדבר האחרון שאנחנו צריכים עכשיו זה להתמודד עם דלת נעולה. אנחנו ב- 15 MINUTE LOCKSMITH נמצאים כאן בשבילכם, ברגע האמת, כדי להבטיח לכם שירות מקצועי ומיומן מסביב לשעון. הסיטואציה בה אתם נמצאים היא לא קלה ואין שום סיבה שתמתינו לאיש מקצוע רגע אחד נוסף מעבר להכרחי. אצלנו תוכלו למצוא מנעולן בפתח תקווה עשרים וארבע שעות ביממה שיעשה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה כוללת עבודת המנעולן

חשוב לזכור כי דלת תקועה או מנעול שלא עובד לא הפסיקו לעבוד ביום אחד. לא פעם מדובר במקרים בהם תקלה אחת במנגנון הנעילה הביאה לשרשרת תקלות שבסופן- מצאתם את עצמכם מחוץ לבית. לכן עבודת המנעולן לא כוללת רק פריצה של הדלת. אלא זו כוללת גם אבחנה וטיפול בשורשי הבעיה באופן כזה שימנע תקלות חוזרות ונשנות בעתיד. מנעולן בפתח תקווה צריך לדעת גם לטפל בדלת עצמה במידת הצורך, להחליף מנעול ישן בחדש, איכותי ומתאים יותר לצרכים שלכם, לשכפל מפתחות חדשים לבני הבית ועוד.

חשוב לזכור, בעולם קיימים אינספור מנעולים ודלתות מסוגים רבים ושונים. מנעולים יכולים להיות מנעולי צילינדר פשוטים הנפתחים בעזרת 'מפתח אפס' והם יכולים להיות מנעולים ביומטריים מתוחכמים הפועלים בעזרת מנגנון חשמלי. על כן, חשוב שאותו מנעולן בפתח תקווה בו בחרתם יהיה בעל ידע רחב בתחומים רבים. באמצע הלילה, כשאתם תקועים מחוץ לבית אנחנו לא רוצים רק להכניס אתכם פנימה. אנחנו רוצים לבצע עבודה יסודית ואיכותית שתבטיח כי המקרה לא יחזור על עצמו. האמינו לנו, אין דבר מתסכל יותר מלגלות שאיש המקצוע שמצאתם באמצע הלילה ובחרתם מתוך חוסר ברירה- לא רק שלא פתר את הבעיה באמת, אלא עשה נזק למנגנון הנעילה כתוספת.

רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן בפתח תקווה, חשוב לזכור  

כאמור, זה לא נעים לעמוד מחוץ לבית באמצע הלילה. אנחנו יודעים שעבורכם הזמן בו אתם ממתינים מחוץ לדלת, מרגיש כמו נצח. אבל בשביל שנוכל לעזור לכם בצורה הכי טובה שיש חשוב מאוד שתדייקו בפרטים. מה זאת אומרת? השיחה הראשונה למנעולן זו השיחה בה עליכם לתת לו את כל הפרטים הרלוונטיים על הדלת והמנעול שלכם. ספרו לו איזה מנעול יש לכם, איזו דלת, האם היו סימנים מקדימים לתקלה ועוד. זה אולי נשמע מיותר לרגע אבל אותו מנעולן בפתח תקווה אליו התקשרתם יידע לעשות עבודה טובה יותר אם כל הפרטים יהיו בידיו רגע לפני שהוא ניגש לפתור את התקלה.

אצלנו ב- 15 MINUTE LOCKSMITH בוחרים את אנשי המקצוע שלנו בקפידה. אם אתם מחפשים מנעולן בפתח תקווה עליו תוכלו לסמוך, דברו אתנו. נשמח להעמיד לרשותכם שירות מהיר ויעיל בכל שעה. 

פתח תקווה

למה אנחנו
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרה
כל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ