עמוד הבית מנעולן ברמלה

מנעולן ברמלה

 • כל סוגי מנעולים
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות

מתגוררים ברמלה ונתקעתם בבית או בעסק והדלת לא נפתחת? המנעול של הדלת נשבר ואתם לא יכולים לפתוח אותה? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להגיע אליכם תוך רבע שעה! זו הבטחה!

מנעולן ברמלה

באילו מקרים נזמין מנעולן ברמלה

ישנם הרבה מאוד מקרים בהם נצטרך להזמין מנעולן ברמלה. מדובר על מקרים אשר חלקם דחופים ומידיים ואין סובלים דיחוי, וישנם מקרים אשר מאפשרים המתנה ואין צורך לבצע אותם באופן מידיי. זה תלוי כמובן באופי המקרה ובדחיפות הטיפול בו.

הנה דוגמאות למקרים בהם נרצה להזמין מנעולן ברמלה:

 •         פריצת מנעולים ודלתות למבני מגורים
 •         פריצת מנעולים ודלתות למשרדים, חנויות, מפעלים ומבנים מסחריים אחרים
 •         החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 •         תיקון מנעולים תקולים
 •         פריצת מנעולים של כלי רכב, כספות, ארונות, מגירות ועוד.
 •         שדרוג מערכות אבטחה
 •         שכפול מפתחות וקידוד שלטים חכמים
 •         ייעוץ למערכות אבטחה

באופן טבעי כל לקוח זקוק לשירותיו של פורץ מנעולים ברמלה על פי צרכיו ובהתאם לאופי הדלת והמנעול שעומדים לרשותו.

מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן ברמלה

בין כל השירותים שהצגנו, ישנם שירותים מסוימים שהם יותר נפוצים מאחרים ואותם מבצע מנעולן 24/7 ברמלה עבור כל לקוח על פי פנייתו, בכל יום ובכל שעה, על פי הצורך. מדובר על שירותים שהם הכרחיים, בין אם זה בשביל לשמור על שגרת חיים סדירה ובין אם זה בשביל לשמור על אבטחה של המקום.

בין השירותים הנפוצים שמספקים מנעולנים ברמלה, אנחנו יכולים למצוא:

 •         פריצת מנעולים ודלתות למגזר הפרטי והעסקי, בכל יום ובכל שעה
 •         החלפה של מנעולים ישנים בחדשים
 •         התקנת מנעולים במבנים חדשים
 •         תיקון מנעולים תקולים
 •         פריצת צילינדרים
 •         פריצת מנעולים לכלי רכב מסוגים שונים

כאמור, כל מנעולן אמור להתמחות במתן שירותים אלו וכן במתנה שירותים נוספים. כל מנעולן יכול וצריך לדעת כיצד לספק את השירותים הנ"ל על פי הצורך עבור כל אחד מהלקוחות שלו, בין אם מדובר במגזר הפרטי ובין אם מדובר במגזר העסקי או הציבורי.

מה המחיר של מנעולן ברמלה

לפני שאנחנו נציג מחירון של שירותי פורץ מנעולים ברמלה, חשוב לנו להבהיר, שאנחנו בחברה מספקים ללקוחות שלנו מחירון אמין, שקוף, נגיש וזמין. כל לקוח שפונה אלינו, מקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עם פירוט מלא של כל עבודה על כל מרכיביה. כמובן שלכל שירות יש מחיר שונה, והוא נקבע בין היתר על פי שעת ההזמנה, אופי השירות, המרכיבים בהם אנחנו נדרשים להשתמש ועוד.

התקנת מנעולים חדשים לבית ולעסק– 250-1500 שקל (תלוי בסוג המנעול)

פירוק מנעולים תקולים (בגלל חבלה או מסיבה אחרת) – 300-700 שקל

פריצת דלתות ומנעולים (בית או עסק) – 250-500 שקל (תלוי בסוג הדלת והמנעול)

פריצת מנעולים עבור כלי רכב שונים– 150-400 שקל

פריצת מנעולים לכספות וארונות – 300-500 שקל (תלוי בסוג המנעול).

 

פורץ מנעולים ברמלה

כל מי שמחפש היום פורץ מנעולים ברמלה, צריך לדעת שהשירות ניתן במהלך כל שעות היממה, והוא מתבצע באמצעות כלים ומכשור מקצועי, אשר מטרתו לפרוץ את המנעול בצורה מבוקרת ונכונה, על מנת שלא לגרום נזק לדלת. לא תמיד אפשר להבטיח שיהיה ניתן להמשיך ולהשתמש במנעול לאחר תהליך הפריצה, אך זו המטרה של המנעולן. במידה והוא לא יוכל לעמוד בה, אזי שהוא יציין זאת בפני הלקוח, על מנת שייקח בחשבון שיהיה צורך להחליף את המנעול התקול במנעול חדש.

מנעולן ברמלה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

המטרות שלנו בתור אנשי מקצוע ונותני שירותים ללקוחות שלנו, הוא לספק שירותי מנעולן 24/7 ברמלה והסביבה. ברגע שמתקשרים אלינו, אנחנו מגיעים. הצוות שלנו עובד מסביב לשעון, כולל בסופי שבוע, חגים ובימים אחרים. אנחנו מבצעים שירותי חירום הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי.

ניתן לפנות בכל עת, ואנחנו נדאג להגיע אליכם במטרה לפרוץ מנעולים ודלתות של מבנים או כלי רכב, בכל שעה, בכל מקום, בצורה הטובה ביותר, במטרה לאפשר לכם להמשיך בשגרת חייכם ולספק לכם מנעולים איכותיים שימשיכו לאבטח את הנכס או את הרכב.

למה איתנו?

כי אנחנו בעלי מוניטין רחב בתחום, אנחנו מאוד אמינים, יש מאחורינו שנים רבות של עיסוק בתחום, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, ויודעים איך לעבוד עם מגוון רחב של מנעולים ודלתות מהסוגים המתקדמים ביותר. אנחנו עובדים במקצועיות, מציעים ללקוחות שלנו הצעות מחיר אטרקטיביות, וכמובן שאנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל.

אל תהססו, אם נתקעתם בבית או במשרד, בתוך המבנה או מחוצה לו, אם לא הצלחתם לפתוח את הדלת או שהמפתח נשבר בתוך המנעול, אם לא הצלחתם לפתוח את הדלת של הרכב או שמנעול הכספת תקוע, אנחנו כאן לרשותכם. עם הציוד המתקדם ביותר, הניסיון הרחב ביותר, ואנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת, בכל זמן, תמיד מוכנים לעמוד לרשותכם!

 

מה הופך אותנו למובילים בתחום?
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרת ישראל
מתעסקים בכל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ