החלפת מנעולים נשמעת כמו פעולה פשוטה. בסך הכל מדובר בהחלפה של מנעול אחד באחר. אלא שהאמת מורכבת יותר. אם תסתכלו סביבכם תוכלו לראות כי אנו חיים בעולם מלא דלתות ומנעולים מסוגים רבים ומגוונים. חישבו על כך. הרי בכל מקום אליו אתם הולכים יש דלת ומנעול.

זה מתחיל בגן של הילדה וממשיך למשרד. דלת ומנעול נמצאים בקניון, ברכב, במחסן ובמקומות שבכלל לא ידעתם על קיומם. המגוון העצום של מנעולים ודלתות הופך את העבודה של החלפת מנעולים לעבודה שמצריכה ידע רב בתחומים שונים. על המנעולן להתעדכן כל הזמן בדגמים החדשים של המנעולים היוצאים לשוק ולהתאים אותם לצרכי הלקוח. 

מה התהליך של החלפת מנעולים? 

  1. תשאול של הלקוח: קודם כל על המנעולן להבין על איזה מנעול מדובר. האם מדובר במנעול לתיבת דואר? מנעול לרכב?. לאיזו חברה שייך המנעול שנפגע? האם מדובר במנעול רב בריח? או אולי מנעול פלדלת? את הבירור הזה עושה המנעולן כבר בשיחה הראשונה מול הלקוח. הבירור הזה יעזור לו לקחת את הכלים הנכונים וכמובן- את המנעול הנכון בשביל לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות. 
  2. הגעה לביצוע העבודה: המנעולנים שלנו זמינים למענכם עשרים וארבע שעות ביממה. תוכלו לקבל שירות של החלפת מנעולים בכל זמן שתבחרו בו. יכול להיות שאתם צריכים החלפת מנעולים בגלל שהמנעול נהרס באמצע הלילה ואתם צריכים סיוע מידי. אולי אתם בכלל רוצים להתחדש במנעול שונה מהקיים בגלל צרכים אחרים. בכל מקרה המנעולנים שלנו עומדים לרשותכם כדי לתת שירות מקצועי ואמין בכל שעה שתרצו. 
  3. בחירת המנעול: בחירה של מנעול חדש צריכה להיעשות ביד מקצועית ומיומנת. החלפת מנעולים צריכה להיעשות מתוך הבנה של הדלת לה מוחלף המנעול והצרכים השונים של בני הבית. ישראלים לא אוהבים לצאת 'פראיירים'. לא פעם אנחנו נתקלים בלקוחות שחושבים רק על ההוצאה הכלכלית על מנעול זה או אחר. כאן חשוב להדגיש כי אין שני למנעול איכותי. חישבו על כך, המנעול שומר על הבית שלכם מפריצה ומאנשים לא רצויים. המנעול הוא זה שמגן על הבית שלכם. לכן אנחנו מאמינים כי החלפת מנעולים לא צריכה להיות רק על פי שיקולים כלכליים. אלא גם חשוב לתת מקום לצרכים שלכם, לאיכות של המנעול החדש ועוד. 

אז מה עושים עכשיו? 

יש לכם בעיה במנעול? הגיע הזמן לדאוג להחלפת מנעולים? אל תחכו. צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לתת לכם שירות מקצועי ומיומן שידאג לתקן את הבעיה ולתת לכם שירות איכותי בכל שעה. הצוות המקצועי שלנו זמין לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה. אצלנו תוכלו לקבל שירות של החלפת מנעולים איכותיים, העומדים בתקנים בין-לאומיים שיבטיחו את שלום בני הבית לשנים רבות.  

מאמרים בנושא
ייעוץ בוואטסאפ