עמוד הבית בלוג איך תדע שהמנעולן טוב ומומלץ?
איך תדע שהמנעולן טוב ומומלץ?
שתף
06 אוק 2020

מנעולן, לא רק שהוא חייב להיות טוב ומומלץ, הוא גם בדרך כלל יצטרך להציג בפניכם הרשאת עבודה מטעם משטרת ישראל ומשרד העבודה. בואו נבין מתי צריכים מנעולן מורשה משטרת ישראל, מתי צריך פריצת כספות, רכבים, החלפת מנעול ועוד.

צריכים לאתר מנעולן באזור מגורכם? למשל מנעולן בראשון לציון, אתם תרצו לדעת שאתם קוראים לאיש המקצוע הכי מומלץ שיש. ולא בכדי. בפועל, המנעולן צריך להציג בפניכם את ההרשאות וההסמכות השונות שמתירות לו לעבוד בתחום המנעולנות. למשל, במקרים בהם אתם צריכים פורץ רכבים מורשה משטרת ישראל. כשתבקשו להתרשם מהסמכתו של פורץ הרכב, תוכלו לדעת בוודאות שמדובר באיש מקצוע מהימן שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.

מנעולנים מומלצים לאיתור באינטרנט – כיצד נאתר אותם?

אם אתם מחפשים אחר מנעולנים באינטרנט, בהחלט אפשרי למצוא אותם שם. אבל חשוב בכל מקרה לקבל המלצות. אם תרצו, תוכלו לבקש מהמנעולן איזושהי רשימה של לקוחות שיכולים להמליץ עליו. אם הוא עובד כבר שנים בתחום המנעולים, הוא כנראה כבר צבר מספיק לקוחו שמוכנים להעיד על איכות השירות שלו.

אם המנעולן מסרב להציע בפניכם רשימת לקוחות ממליצים, ייתכן שהשירות שלו הוא עם דופי מסוים. שמעו לנו, הכי חשוב לתת לבנאדם מהימן להיכנס אליכם הביתה. ישנם מספיק נוכלים בחוץ בעלי כוונות זדון, שמחפשים תירוצים להיכנס לבתיהם של אנשים ברחבי הארץ.

מול אילו גורמים המנעולן עובד?

ישנם מנעולנים שעובדים בעיקר מול גורמים פרטיים, כמו גם מנעולנים שעובדים מול גורמים משמעותיים מאוד בשוק. תמיד יהיה כדאי לבדוק מול אילו גורמים המנעולן עובד. אם הוא עובד למשל מול גורמים מוסדיים או ממשלתיים, אולי מול חברות וארגונים גדולים – כנראה שהוא עובד שנים בתחום.

אם המנעולן לא יכול להציג בפניכם רזומה מסוים שיספק אתכם, לא בטוח שהוא איש המקצוע שאתם מחפשים. לא להתייאש, תמיד תוכלו לאתר בעל מקצוע אחר שיספק לכם את השירות שאתם צריכים. וכעת גם יהיה כדאי לדבר על סוג השירות הזה.

סוגי שירותים שמנעולנים מספקים

אם אתם צריכים מנעולן בתל אביב, אתם צריכים כנראה מישהו שיחליף מנעול. מעבר להתקנת מנעולים, מנעולן גם יכול לפרוץ דלת, לפרוץ רכב, לפרוץ כספת, לתחזק צילינדרים ומנעולים ועוד. בין אם אתם צריכים את סוג השירות הזה או האחר, בכל מקרה יהיה חשוב לערוך השוואת מחירים בין מנעולנים מורשים.

השוואת מחירים למנעולן מומלץ תאפשר לכם לעיתים לחסוך בלא מעט כסף. יש לא מעט אתרים אינטרנטיים שמאפשרים השוואת מחירים בין מנעולנים. תוכלו להשתמש בהם בכדי לקבל הצעות מחיר, להשוות ביניהן וללכת על העסקה שהכי אטרקטיבית לכם. וטיפ אחרון מאיתנו: תשתדלו לא להסתייע באיש המקצוע הכי זול שאתם מוצאים. לא פעם, הזול עלול להפוך ליקר.

ייעוץ בוואטסאפ