עמוד הבית מנעולן בחדרה

מנעולן בחדרה

 • כל סוגי מנעולים
 • שירות מהיר 20 דקות
 • מנעולן מוסמך זמין 24 שעות

מתגוררים בחדרה וזקוקים למנעולן מקצועי? נתקעתם מחוץ לדלת ולא יכולים להיכנס? המפתח נתקע בתוך הצילינדר ולא מסתובב? זה הזמן ליצור איתנו קשר ותוך רבע שעה נגיע אליכם הביתה ונטפל בבעיה בצורה מקצועית ויסודית!

מנעולן בחדרה

באילו מקרים נזמין מנעולן בחדרה?

ישנם מקרים שונים יהיה צורך להזמין מנעולן בחדרה. בכל אחד מהמקרים צריך לזכור, שמעבר לבעיה איתה מתמודדים, יש חשיבות בהזמנת מנעולן, מאחר והוא איש מקצוע מנוסה עם ידע נרחב בתחום וכן יש לו את הכלים והציוד הנדרשים לצורך טיפול בבעיה. זה יכול לחסוך לנו הרבה מאוד זמן, טרחה ועוגמת נפש.

בין היתר, יש צורך להזמין מנעול בחדרה במקרים הבאים:

 •         פריצת דלתות ומנעולים בבית מגורים, עסק, כלי רכב, כספות, ארונות ועוד.
 •         החלפת מנעולים ישנים בחדשים
 •         שדרוג מערכות אבטחה
 •         תיקון מנעולים מקולקלים
 •         החלפה של צילינדרים
 •         התאמה של מנעולים לדלתות ושערים חדשים

 מהם השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בחדרה?

אנחנו מספקים שורה ארוכה של שירותי מנעולן בחדרה לכל לקוח המתגורר בעיר או בסביבה. השירותים שאנחנו מספקים הם חיוניים על מנת ליהנות משגרת חיים סדירה ולהתמודד עם סיטואציות שונות בצורה אופטימאלית.

בין השירותים הנפוצים שאנחנו מספקים, אפשר למצוא:

 •         החלפת מנעולים
 •         תיקון מנעולים
 •         החלפת צילינדרים
 •         שדרוג מערכות
 •         שכפול מפתחות
 •         קידוד מנעולים חכמים
 •         פריצת דלתות ומנעולים
 •         אבחון וייעוץ מקצועי

 השירות מסופק אצלנו 24/7 בכל עת, לכל צורך, הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי והציבורי. אנחנו תמיד זמינים לצרכיהם של הלקוחות שלנו ולכל מי שפונה אלינו.

מה המחיר של מנעולן בחדרה?

עלויות השירות של מנעולנים בחדרה, משתנות בהתאם לנקודות שונות. למשל, בהתאם לביקוש, בהתאם לסוג העבודה וחומרתה, משך הזמן שהיא לוקחת, שעת העבודה (מחוץ לשעות העבודה ובפרט בלילה המחיר גבוה יותר מאשר במהלך היום), סוג החומרים והרכיבים בהם צריך להשתמש במהלך העבודה ועוד. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מחירים הוגנים, שקופים ואמינים. אנו מספקים ללקוחות שלנו הצעות מחיר מפורטות ומספקים להם הסבר אודות כל פרט ופרט בהצעה.

הנה דוגמא למחירון מנעולן בחדרה:

התקנת מנעולים חדשים – 200-1500 שקל. המחיר תלוי בסוג המנעול הנרכש וכן בסוג העבודה המתבקשת.

פירוק מנעול ישן – 200-700 שקל

פריצת מנעול – 150-500 שקל. תלוי סוג המנעול ומורכבות העבודה.

פריצת כספות – 200-500 שקל

טיפול בצילינדרים – 150-500 שקל. תלוי בסוג העבודה.

חשוב להבהיר, המחירים אינם אחידים ואינם קבועים ולכן יש להתייעץ איתנו לפני כן ולברר בעזרת הצוות שלנו, מה העלויות הסופיות של תהליך העבודה.

פורץ מנעולים בחדרה

פורץ מנעולים בחדרה מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות שלו, והוא אמור לעשות כך בכל שעה ובכל יום שפונים אליו. להבדיל מבעלי מקצוע רבים אחרים, אנחנו לא יכולים לבחור את שעות הפעילות שלנו ולא יכולים לבקש מלקוחות לחכות עד שנגיע אליהם. עלינו להיות ערוכים ומוכנים לספק שירות בכל עת, בכל שעה ויום על פי הצורך.

מנעולן 24/7 בחדרה, מספק שירותים בכל יום, בכל שעה, גם אם מדובר בחגים, בסופי שבוע, וכן בערבים, לילות ובשעות הבוקר המוקדמות. כך אנחנו נוהגים מול הלקוחות שלנו ומול כל מי שפונה אלינו בבקשה לפרוץ מנעול של דלת בית מגורים, בית עסק, רכב, כספת, ארון או כל מתקן אחר. יש לנו את היכולות והכלים לבצע את העבודה הנדרשת מאיתנו על פי צרכי הלקוחות שפונים אלינו.

מנעולן בחדרה 24/7 ביממה והגעה תוך 15 דקות!

אחת התהיות הראשונות שיעלו לך לראש היא: "מי לעזאזל ער בשעה הזו והולך לתת לי מענה לבעיה?", קודם כל אל תהיו בלחץ, הכל בסדר!

להיתקע מחוץ לרכב או לחילופין מחוץ לדלת הבית היא סיטואציה שיכולה לקרות לכל אחד, בכל יום ובכל שעה וצוות המנעולנים שלנו גם ער ויודע את זה.

לכן, אנחנו מפעילים מערך שלם של מנעולנים אשר פועלים ללא לאות 24/7 ומספקים מענה מקצועי יחד עם ניסיון, מוניטין, תעודות מקצוע רלוונטיות ותעודת יושר מהמשטרה אשר מוכיחה את אמינותם!

המשמעות של מנעולן 24/7 בחדרה היא, שבכל עת שיוצרים איתנו קשר אנחנו זמינים ומספקים שירות. זו הסיבה שאנחנו מחזיקים מספר מנעולנים בצוות וכל אחד מהם זמין לשיחות טלפון, במשך כל שעות היממה, מסביב לשעון, על פי הצורך. הצוות שלנו מספק שירותי חירום בכל שעה, בכל רחבי העיר והאזור.

הרעיון הוא, שאם חס וחלילה אתם נתקעים בבית או במשרד, לא יכולים לצאת או להיכנס, יש לכם אפשרות להרים אלינו טלפון ומיד נגיע אליכם. אנחנו לא נתעכב ולא ניתן לכ לחכות זמן רב. נעשה הכל בשביל שנוכל לספק לכם את השירות הרלוונטי כמה שיותר מהר. זאת על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת החיים שלכם, בין אם זה בלילה או במהלך היום.

למה איתנו?

משתלם לכם לפנות דווקא אלינו, כי אצלנו תוכלו למצוא בעלי מקצוע עם מוניטין רב בתחום, בעלי מקצוע אמינים, מקצועיים, המספקים את כל השירותים הרלוונטיים בתחום של מנעולנים במחירים הוגנים.

אנחנו עובדים עם רישיון ובאישור משטרת ישראל, יש לנו את כל הציוד הרלוונטי לשם כך, וכמובן את הניסיון הנדרש בשביל להתמודד עם מצבים שונים, עם כל סוג של מנעול ודלת. אנחנו זמינים תמיד ומוכנים לספק את השירות המתבקש ברמה הגבוהה ביותר כפי שמצופה מאיתנו.

אז אל תהססו, פנו אלינו עוד היום ותוכלו לקבל מאיתנו את השירות הטוב ביותר שקיים בשוק.

מה הופך אותנו למובילים בתחום?
שירות 24/7
20 דק’ ואנחנו אצלך
באישור משטרת ישראל
מתעסקים בכל סוגי מנעולים
ייעוץ בוואטסאפ