אזורי שירות
עמוד הבית תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלתות זכוכית

  • כיוון דלתות זכוכית
  • משאבה הידראולית לדלת זכוכית
  • החלפת צירים לדלתות זכוכית
זקוקים לתיקון דלתות זכוכית? חייגו 072-3305266

זה יכול להיות בבית או במשרד ובעוד מקומות כאלה ואחרים, כשהדלת נשברת אפשר לתקן אבל מה קורה כשמדובר בדלת זכוכית ? עד כמה שבר של דלת זו עלול לסכן עוברים ושבים לרבות ילדים ודיירי הבית?

דלת זכוכית, היא בהחלט יכולה להוות לבית או למשרד שלכם לא מעט יתרונות נוכח היופי והאווירה המושלמת אותה היא יוצרת אבל לעיתים כשתחזוקתה לקויה היא עלולה להוות סכנה. 

במצב בו הדלת מאותתת לבעיה או לפגיעות התמודדות עצמאית עלולה להוות סכנה ולכן אם אתם מנסים לתקן את זה לבד אולי כדאי שתעצרו כאן. כאמור, יש דברים שחייב להעביר לידיהם של מביני עניין בתחום וכאן שירות של תיקון דלתות מזכוכית נכנס לתמונה. 

תיקון דלתות זכוכית 

תיקון דלתות זכוכית מביא מכלול של תקלות שמהן אין מנוס, כאן אתם חייבים איש מקצוע שמבין בסיכון השקט וצריך לתקן את הבעיה לפני שהיא תחמיר ואף חלילה תזיק לנוכחים במשרד או בבית. 

רואים את הסכנה וחוששים מהסדק או השבר המצויים בדלת? במקרים הנ"ל אתם חייבים תיקון מידי שלא רק יספק פתרון לנראות הדלת אלא גם לביטחונכם האישי. מבין מכלול התקלות שיש בדלת זכוכית חשוב לדבר על דלת שחורקת ברצפה, דלת שלא נסגרת עד סופה ובמקרים בהם מאלצים את הדלת להיסגר בהפעלת כוח. 

אלו הן תקלות שנובעות ממצב של טריקה חזקה של הדלת, ברגים משוחררים, משאבת הרצפה נתקעת ובמצב הנ"ל הלחץ שנוצר במשאבה מבריח את השמן החוצה ומצריך טיפול בהתאם.  

איזה ציוד צריך בכדי לתקן דלת זכוכית? 

יש מגוון של כלים שמטרתם לסייע לאיש המקצוע לתקן את הבעיה שנוצרה ולהשיב את דלת הזכוכית לתפקוד מלא. מבין הכלים העומדים לצד איש המקצוע מדברים על מברג שטוח, מברגי פיליפס, כרית ניפוח לרבות הגבהות במידות שונות במטרה להרים את הדלת ועוד. 

תיקון דלת מחייב טיפול מהיר ובפרט כאשר מדברים על דלת זכוכית המצריכה טיפול ואחריות גדולים יותר. רפיון של הצירים, ידיות, מנעולים וחוסר איזון שיכולים לגרום לדלת לצאת מציריה והתוצאה המסוכנת כמו ידועה מראש. 

השימוש התכוף אמר את דברו? האם אתם או הילדים טורקים את דלת הזכוכית פעם אחת יותר מדי? בדיוק כאן הרשו לנו להמליץ לכם על נותן שירות מקצועי בתחום, אחד שמבין את הבעיה, מאתר אותה בזמן והכי חשוב יכול למזער נזקים וסיכונים בזמן אמת. 

בסיכום דבר, כשדלת מתריעה על רפיון או תזוזה זו סכנה אחת, מאידך אם זו דלת זכוכית הסכנה וההשלכות עלולים להיות בעייתיים שבעתיים. זקוקים לתיקון של דלת זכוכית? אל תעשו את זה לבד, מהיום צרו קשר מידי עם מתקן הדלתות המיומן והוא ישיב את הדלת למקומה ללא כל בעיה. 

 

מאמרים בנושא
ייעוץ בוואטסאפ