עמוד הבית תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלתות זכוכית

  • כיוון דלתות זכוכית
  • משאבה הידראולית לדלת זכוכית
  • החלפת צירים לדלתות זכוכית

זה יכול להיות בבית או במשרד ובעוד מקומות כאלה ואחרים, כשהדלת נשברת אפשר לתקן אבל מה קורה כשמדובר בדלת זכוכית? עד כמה שבר של דלת זו עלול לסכן עוברים ושבים לרבות ילדים ודיירי הבית?

דלת זכוכית, היא בהחלט יכולה להוות לבית או למשרד שלכם לא מעט יתרונות נוכח היופי והאווירה המושלמת אותה היא יוצרת אבל לעיתים כשתחזוקתה לקויה היא עלולה להוות סכנה. 

במצב בו הדלת מאותתת לבעיה או לפגיעות התמודדות עצמאית עלולה להוות סכנה ולכן אם אתם מנסים לתקן את זה לבד אולי כדאי שתעצרו כאן. כאמור, יש דברים שחייב להעביר לידיהם של מביני עניין בתחום וכאן שירות של תיקון דלתות מזכוכית נכנס לתמונה. 

תיקון דלתות זכוכית 

תיקון דלתות זכוכית מביא מכלול של תקלות שמהן אין מנוס, כאן אתם חייבים איש מקצוע שמבין בסיכון השקט וצריך לתקן את הבעיה לפני שהיא תחמיר ואף חלילה תזיק לנוכחים במשרד או בבית. 

רואים את הסכנה וחוששים מהסדק או השבר המצויים בדלת? במקרים הנ"ל אתם חייבים תיקון מידי שלא רק יספק פתרון לנראות הדלת אלא גם לביטחונכם האישי. מבין מכלול התקלות שיש בדלת זכוכית חשוב לדבר על דלת שחורקת ברצפה, דלת שלא נסגרת עד סופה ובמקרים בהם מאלצים את הדלת להיסגר בהפעלת כוח. 

אלו הן תקלות שנובעות ממצב של טריקה חזקה של הדלת, ברגים משוחררים, משאבת הרצפה נתקעת ובמצב הנ"ל הלחץ שנוצר במשאבה מבריח את השמן החוצה ומצריך טיפול בהתאם.  

מתי רצוי להזמין איש מקצועי לצורך תיקון דלתות זכוכית? 

תיקון דלתות זכוכית היא הכרחית בפרט אם מדברים על דלת ראשית של המשרד שיכולה להעיד לא מעט על משלח היד ועל נותני השירות ולכן, אם מחפשים את האווירה המפוארת מסתמן שאי אפשר לפספס ולפסוח על דלת תקינה הן בהיבט העיצוב והן בהיבט השימוש הבטיחותי על כל המשתמע מכך.

כשהדלת מסרבת להיפתח זו יכולה להיות תקלה אחת או שלל של תקלות אבל איך יודעים מה סדר גודל התקלה וכמה זה יעלה לכם באמת? 

אם הדלת נתקעת ולא נסגרת עד הסוף זה לא אומר ששם מסתיימת העבודה ובדיוק במקרים כמו אלו או דומים להם חשוב שלא להתעלם מהבעיה ולמזער אותה באמצעות מנעולן מקצועי שיגיע, יבדוק את הבעיה מקרוב ויספק את הפתרון המהיר ביותר. 

ביצוע התיקון ידרוש ציוד כמו סט שלם של מפתחות אלן שיכולות לבצע תיקון דלתות זכוכית במהירות וביעילות. כמו כן, אנשי מקצוע לרוב ישתמשו במברג פיליפס מתאים או מברג שטוח וכן כריות ניפוח במטרה שיהיה אפשר להרים את הדלת בקלות ולאתר את הבעיה במהירות. 

כמו כן, כאשר מזמינים שירות של תיקון דלתות זכוכית מקבלים אנשי מקצוע שמבינים בצורך ומגיעים עם הגבהות מיוחדות בגדלים שונים כך שיהיה ניתן לנייד את הדלת בקלות ולפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

בשל משקלה של הדלת וכן רפיון שאר החלקים לרבות הצירים, הידית והמנעול היא לעיתים יוצאת מאיזון. כמו כן הדלת יכולה לזוז ממקומה גם בעקבות שימוש תכוף או גם נוכח מכה או אין ספור טריקות שקיבלה. במקרים הנ"ל חשוב לתקן במהירות את הדלת היות שאם היא תמשיך להתחכך ברצפה ומשקוף, היא תתקע יותר ויהיה קשה להזיז או לתקן אותה. 

איך מתקנים דלת זכוכית? 

בין שהדלת יצאה ממקומה או שיש צורך לכוון אותה מחדש בעל המקצוע שאותו תבחרו יבצע אבחון של הדלת ורק לאחר שיבין אם מדובר בקיר, מרצפות או משקוף יתקן אותה בהתאם ובאמצעות כל האמצעים העומדים לרשותו. 

שלא בדומה לסוגי תיקון אחרים, דלת זכוכית לא רק שקשה להרים אלא גם צריך להיזהר במיוחד שחלילה לא תתנפץ וכן תסכן את הסובבים ולכן נדרשת כאן על אחת כמה וכמה מיונות גבוהה במיוחד במטרה לבצע תיקון דלתות זכוכית בצורה המדויקת והבטוחה ביותר.

איזה ציוד צריך בכדי לתקן דלת זכוכית? 

יש מגוון של כלים שמטרתם לסייע לאיש המקצוע לתקן את הבעיה שנוצרה ולהשיב את דלת הזכוכית לתפקוד מלא. מבין הכלים העומדים לצד איש המקצוע מדברים על מברג שטוח, מברגי פיליפס, כרית ניפוח לרבות הגבהות במידות שונות במטרה להרים את הדלת ועוד. 

תיקון דלת מחייב טיפול מהיר ובפרט כאשר מדברים על דלת זכוכית המצריכה טיפול ואחריות גדולים יותר. רפיון של הצירים, ידיות, מנעולים וחוסר איזון שיכולים לגרום לדלת לצאת מציריה והתוצאה המסוכנת כמו ידועה מראש. 

השימוש התכוף אמר את דברו? האם אתם או הילדים טורקים את דלת הזכוכית פעם אחת יותר מדי? בדיוק כאן הרשו לנו להמליץ לכם על נותן שירות מקצועי בתחום, אחד שמבין את הבעיה, מאתר אותה בזמן והכי חשוב יכול למזער נזקים וסיכונים בזמן אמת. 

בסיכום דבר, כשדלת מתריעה על רפיון או תזוזה זו סכנה אחת, מאידך אם זו דלת זכוכית הסכנה וההשלכות עלולים להיות בעייתיים שבעתיים. זקוקים לתיקון של דלת זכוכית? אל תעשו את זה לבד, מהיום צרו קשר מידי עם מתקן הדלתות המיומן והוא ישיב את הדלת למקומה ללא כל בעיה. 

 

מאמרים בנושא
ייעוץ בוואטסאפ