עמוד הבית בלוג מה כוללים שירותי מנעולן?
מה כוללים שירותי מנעולן?
שתף
12 אפר 2021

פריצת דלתות, כספות, משרדים, רכבים, דלתות, החלפת צילינדר והרשימה קצרה מלהכיל, כשזה קורה לא תמיד מוכנים לזה והאינסטינקט הראשוני הוא להתקשר למנעולן הראשון שעולה במנועי החיפוש של גוגל.

האם זה נכון לזמן אליכם שירותי מנעולן מכל מקום מבלי לבדוק את הדברים לעומק? כיצד נמנעים מטעויות הרות גורל ובוחרים מנעולן בחולון שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות? הנה כל מה שכולל השירות הזה שנקרא מנעולן ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים את השירות הנכון ביותר לתרחיש אליו נקלעתם.

איך בוחרים שירותי מנעולן ומה זה כולל?

זה יכול להיות מנעולן באזור תל אביב או מנעולן בבת ים, השאלה היא איך בוחרים אותו ולא מצטערים על בחירה במידה וחלילה תסכן מעצם היותה את כל דיירי הבית או המשרד? בדיוק כאן חשוב מאוד למצוא שירותי מנעולן איכותי שמחזיק בידיו תעודה מטעם המשטרה המעידה על מקצועיות ויושרה גם יחד.

בנוסף מנעולן מקצועי שייבחר יידרש לספק לכם את כל התשובות גם כשהמנעול נתקע בדלת אבל לא רק. הטעות הנפוצה היא להפעיל כוח על המנעול ועל המפתח והתוצאה ידועה מראש! רוצים שזה לא יקרה לכם? זו רק בעיה אחת מבין מכלול בעיות שאותן יכול לפתור לכם מנעולן בעל ידע וניסיון בתחום.

גם מצב בו המפתח לא נכנס למנעול הוא סיבה מספקת לזמן שירותי מנעולן עד אליכם. בזמן שהשיניים של המפתח מתעקמות מסתמן כי אין מנוס, מנעולן באזור המגורים שלכם יגיע ואם אין לכם מפתח רזרבי וגם המנעול לא תקין את ההחלפה הזאת רצוי שתשאירו לאדם שאתם סומכים עליו בעשר עיניים.

סיבה נוספת להזמנת מנעולן מקצועי עד הבית היא כאשר המפתח עצמו נשבר בתוך המנעול- תרחיש אימים שפוקד לא מעט אנשים. בחלק מהמקרים יהיה ניתן לשלוף את המפתח מהמנעול אבל כשזה לא יעבוד לכם סביר להניח שיידרש מכם להחליף את כל המנעול באמצעות מנעולן מנוסה ואמין.

לעשות את זה לבד? בדיוק כאן חשוב ביותר שלא לנסות לחסוך בעלויות ובטח אם יש לכם מנעול חשמלי שדורש תדרוך בהתאם. בגדול, אל תעשו שום דבר ללא ביקור מנעולן שיכול בהחלט למנוע מראש פגיעה קשה בצילינדר ולעיתים גם בדלת עצמה.

מתי חשוב להתקשר במיידית למנעולן?

מבין כל הפתרונות אותם יכול לספק מנעולן, שירותי מנעולן יכללו בתוכם גם טיפול בבעיה של שלט רכב שלא מתפקד כהלכה. האם זה תמיד סוללה? אולי זה שלט שנפל או נפגע ממים? גם כשתתקלו בבעיה הזאת, המנעולן האמין והנכון יגיד לכם את האמת ורק אם אין ברירה ימליץ להחליף את השלט באחד חדש.

המנעול לא מסתובב? שימנתם את האזור ועדיין זה לא עובד? אולי המפתח התעקם בתוך המנעול? אם בדקתם את כל הדברים ועדיין לא מצאתם פתרון זה בדיוק הזמן לזמן אליכם שירותי מנעולן עם אחריות מלאה.

ייעוץ בוואטסאפ