עמוד הבית בלוג פריצת דלתות: איך עושים את זה?
פריצת דלתות: איך עושים את זה?
שתף
28 ספט 2022

הדלת היא זו שמעניקה לנו את התחושה שאנחנו מוגנים, עטופים, שמורים ואין מי שיוכל להיכנס אלינו הביתה כאשר הדלת נעולה. שלא דבר על תחושת הפרטיות שיש לנו והאינטימיות בזכות הדלת של הבית.

הדלת שכל כך שומרת עלינו וכל כך מגינה עלינו הופכת לרועץ כאשר אנחנו מגלים כי היא למעשה נעולה או טרוקה בפנינו. זה יכול להיות במקרה הכי בנאלי וטיפשי כאשר המפתח אבד לנו ואנחנו עומדים מחוץ לבי הנעול וזה גם יכול להיות בשל מפתח שנשבר בתוך חור המנעול. לא באמת משנה מהי הסיבה. במקרים מהסוג הזה שלא לדבר על מקרי חירום אשר בהם אי אפשר לפתו את הדלת בשל שריפה או תאונה אחרת, הרי שאנחנו מחפשים פתרון מהיר ומידי על מנת לצאת מהפלונטר אליו נקלענו.

הכתובת שלנו במצבים מעין אלו זה פורץ מנעולים.

מי יפרוץ עבורנו את הדלת?

אז השאלה היא אל מי פונים כאשר עולה הצורך בשירות כזה של פריצת דלתות

לא כל מי שמצהיר ומיידע אתכם כי הוא עובד כפורץ מנעולים הוא אכן האיש והכתובת שלכם לשירות רגיש כל כך כמו פריצה של המנעול שלכם.

כי לפני הכול ואחרי הכול, אין למסור את הדבר הכי יקר לכם שזה הבית לידיים שאתם לא יודעים עד כמה הן מקצועיות ואמינות.

על כן, חשוב לברר כי פונים אל איש מקצוע שהוא אדם אמין, יש לו מוניטין בשוק כפורץ מנעולים מומחה ואפשר לסמוך עליו שהוא אכן יעשה את מלאכתו נאמנה.

הדרך לברר את הדבר היא באמצעות חוות דעת של לקוחות קודמים כאשר זה יעיד יותר מכל על טיבו של איש המקצוע. מעבר לכך יש את האפשרות לדרוש ולראות האם המנעולן אליו פניתם מחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה.

אם יש לו תעודה כזו, הרי שמן הסתם אפשר יהיה לסמוך עליו שהוא אכן יעשה את מלאכתו נאמנה.

תעודת היושר היא תעודה המעידה כי אין לאדם כל עבר פלילי וכי הוא צח כשלג, לפחות מבחינת המשטרה.

עבודה מקצועית ששומרת על הבית

חשוב לשים דגש בעת ביצוע העבודה של פריצת המנעול, כי הדבר נעשה בלי שתתרחש כל פגיעה מיותרת במנעול במנגנון הנעילה ובכל הדלת כולה. אז נכון שיש מקרים אשר בהם לא יהיה מנוס מביצוע עבודה מורכבת של ניסור דלת לצורך הפריצה אל הבית. זה קורה בעיקר במצבים של פגיעה בבית או מצבי חירום אחרים. גם בסיטואציות מעין אלו חשוב מאוד שיהיה זה איש מקצוע שיבצע את העבודה וזאת על מנת למזער את הנזקקים ולמנוע חבלות ותקלות מיותרות.

לפני שמתחילים בעבודה

אם לא מדובר במקרה חירום אשר בו לזמן יש משמעות רבה ואין אפשרות להתעכב, הרי שברוב המקרים ידרוש המנעולן תעודה מזהה כלשהי על מנת להבטיח כי אכן הבית או הרכב אותו הוא מתבקש לפרוץ רשום על שמכם.

ייעוץ בוואטסאפ