עמוד הבית בלוג מתי תזדקקו לשירותיו של מנעולן?
מתי תזדקקו לשירותיו של מנעולן?
שתף
11 יול 2021

המילה הנרדפת להגנה על הסביבה הפרטית שלכם מתחילה ונגמרת בבחירת מנעולן בגבעתיים, מנעולן ברמת גן ובגדול כמה שיותר סמוך למגוריכם. 

איש המקצוע החשוב ביותר הוא זה שיכול לספק תשובות ושירותים מהטובים ביותר במקרים רגישים במיוחד כמו נעילת דלת, טריקת דלת ולעיתים גם איבוד מפתחות של כספת שבתוכה חומר רגיש במיוחד. 

אז מה עושים? איך באמת בוחרים מנעולנים ומתי תדעו בוודאות שאין לכם ברירה ,אתם חייבים לעצמכם, ללקוחות שלכם ולמשפחה את המנעולן? כל המידע במאמר הבא שיסייע לכם להבין הכול על אודות תפקידיו של המנעולן ואיך הוא  בהחלט יכול להבטיח לכם בטיחות ושקט בכל סביבה בה אתם שוהים או עובדים. 

מנעולן – מתי צריך אותו בסביבה שלכם? 

מנעולן בראשון לציון אינו שונה ממנעולן בכל מקום אחר, שצריך אותו אז צריך אותו והוא לא רק פותר בעיות של בית פרטי אלא גם נותן את כל התשובות כשהדלת במשרד מסרבת להיפתח או הרכב גם הוא משאיר אתכם תקועים בחוץ ביום גשום במיוחד.

מנעולן הוא למעשה התשובה ללא מעט דברים הקשורים בפריצה, פתיחת דלת ואפילו התמודדות עם מנעול שאבד או נגנב. תוהים מה משותף לכל זה? ביטחון ושוב ביטחון ואותו אפשר להשיג רק באמצעות מנעולן בעל שם ומוניטין שיש בידיו הסמכה ומוכר מטעם רשויות החוק ודרישותיו. 

כמו כן, מבין כל היתרונות של המנעולן אפשר להיתקל באדם שבהחלט יכול להשיב לכם את הביטחון ולא רק בזכות היכולות והרשות שלו לפרוץ לכל חלל סגור אלא גם הכרתו את סוגי המנעולים, מזעור הנזק וצמצומו עבורכם גם בהיבט הכלכלי. 

המנעולן ותפקידו – כך תבחרו אותו נכון 

במסגרת תפקידיו של מנעולן הדבר החשוב ביותר קשור בעצם הגעתו ויכולתו לפתור את הבעיה במינימום נזק, מינימום זמן ומינימום נזקים. מבין כל תפקידיו זה הבולט ביותר קשור ביכולת לבחון את הבעיה בצורה מדויקת ורק בסוף האבחון להחליט אם מחליפים את המנעול או מתקנים אותו. 

כמו כן, מבין כל הדברים המנעולן יודע לגלות את הבעיה הספציפית וכך לחסוך לא מעט עלויות שלעיתים סיבתן תיקון שווא של כל המנעול כאשר כל מה שצריך זה רק תיקון חלקי. כמו כן, אחד הדברים שיש לשים לב אליו זה עניין הדיוק, השחזור של החלקים החל במפתח של דלת רגילה ועד למפתח שקשור במערכת ממוחשבת ( אימובילייזר וכד'). 

בסיכומו של דבר, יש לא מעט תפקידים עליהם אחראי מנעולן והם באים לידי ביטוי בפריצת מנעולים ובגדול למרחב המוגן שלכם ודווקא בגלל זה חשוב שלא לזלזל בדבר! בדיוק כאן מדברים אתכם על רגישות הנושא ועל הצורך לאתר נותן שירות עם תעודות ואסמכה , המלצות ותעודת יושרה מטעמה של משטרת ישראל. 

ייעוץ בוואטסאפ