עמוד הבית בלוג טעויות שאנשים עושים בבחירת מנעולן ואיך לבחור נכון?
טעויות שאנשים עושים בבחירת מנעולן ואיך לבחור נכון?
שתף
11 מאי 2021

זה יכול לקרות לכל אדם באשר הוא, פתאום באמצע החיים הוא נשאר מחוץ לדלת והוא צריך בדחיפות מישהו שיפרוץ או יאפשר לו להכניס פנימה. 

ברגעי לחץ הוא חייב מנעולן בראשון לציון או בסמוך למקום מגוריו ומתוך כך עושה את הטעויות הגדולות ביותר, הטעויות שרצינו למנוע יחד אתכם במאמר הבא שילמד אתכם ממה להימנע ואיך לבחור שירותים כל כך רגישים גם ברגעי הלחץ הגדולים ביותר. 

האם זו דלת לעסק? לבית או אפילו שכחתם את הקוד של הכספת? אנחנו מבינים שאתם בלחץ ואתם צריכים שירות של מנעולן כאן ועכשיו אבל קודם לכן בואו ונדבר על מה כדאי לעשות ואיך להימנע מטעויות שעלולות לעלות לכם לא מעט בהמשך הדרך. 

טעות מספר 1# מה קורה שסומכים יותר מדי על המלצת? 

כל אדם יכול להיות במצב שבו הוא צריך שירותי מנעולן לצורך פריצת מנעול, דלת או אפילו שחזור של קוד כספת. הטעות הנפוצה היא להסתמך על המלצות, האם זה תמיד נכון? זהו שלא! לעיתים המלצה יכולה להיות בגדר המלצה לאדם אחד ובגדר טעות לאדם אחר. 

לא כל המלצה שתקבלו תחשב טובה ואף עלולה להזיק, בפרט אם אתם קוראים חוות דעת באתרים זרים ואין לכם מושג מי כתב אותן באמת. מה כן לעשות? להיעזר בהמלצות מאנשים שאתם סומכים ומכירים! אנשים שהתנסו ומכירים אפילו ברמה האישית את אותו פורץ או מנעולן בפתח תקווה או בכל מקום אחר.

טעות מספר 2# זה מה שקורה כשהבחירות שלכם נעשות מתוך לחץ 

בחירת מנעולן לא אמורה להיות קשה מדי או מורכבת מדי בתנאי שאתם יודעים כיצד לנהוג גם כשאתם נמצאים במצבי לחץ. בדיוק כאשר אתם עם הילדים והאישה לאחר אירוע אתם מוצאים את עצמכם מחוץ לדלת.

זה יכול לקרות גם לפני פגישה קריטית מול לקוחות חשובים ועדיין, אסור לעשות דברים מתוך לחץ בפרט שמדובר במרחב האישי שלכם, ככלות הכול הדבר האחרון שאתם צריכים זה שהמתחרים ידעו בדיוק מי אתם ומה הופך אתכם ליותר מוצלחים. 

מה כן לעשות? לפני הכול לבקש תעודת יושרה או הסמכה מטעם משטרת ישראל! מרגע שתראו את התעודה תבינו כי עומד מולכם מנעולן מקצועי, אמין והכי חשוב אחד שאפשר לסמוך עליו גם אם וייחשפו בפניו חומרים מהרגישים ביותר מבחינתכם. כמו כן חשוב לציין כי מנעולנים שמציגים תעודת יושרה מחויבים להחזיקה וזה לרוב מגיע גם עם רישיון מקצועי.  

בסיכומו של דבר אם אתם גרים ברמת גן חשוב לבחור רק מנעולן ברמת גן והסביבה זאת על מנת שהמנעולן שבחרתם יהיה זמין אליכם גם בשעות הלילה המאוחרות ביותר וכן יפתור את הבעיה לשביעות רצון כל הצדדים ועל הצד הטוב ביותר. 

 

ייעוץ בוואטסאפ