עמוד הבית בלוג נתקעתם מחוץ לבית? איך תיכנסו וכמה זה יעלה לכם?
נתקעתם מחוץ לבית? איך תיכנסו וכמה זה יעלה לכם?
שתף
07 נוב 2022

אחד המצבים הלא נעימים הוא כאשר מאבדים מפתחות או כאשר הדלת נטרקת ולכן אין כל אפשרות להיכנס הביתה או למשרד. לפי חוק מרפי זה קורה תמיד כאשר ממהרים או כאשר חוזרים עם שקיות רבות של הקניות בסופרמרקט. 

הפתרון הוא מנעולן מקצועי 

הדרך כדי לפתור את הבעיה היא להזמין פורץ מנעולים אמין כדי שיפרוץ את הדלת. כדאי לקבל המלצה מחברים או מקרובי משפחה שמכירים מנעולן איכותי שפועל באזור גיאוגרפי זה. אחד הדברים האקוטיים הקשורים למקצוע זה הוא זמן הגעה מהיר. זו הסיבה שהמנעולנים עושים כל שניתן כדי להגיע תוך פרק זמן קצר וכך לסייע ללקוחות.

למנעולן יש ציוד ייחודי המותאם לפריצה של דלתות כמו כלי עבודה ידניים שונים וגם כלי עבודה חשמליים. הוא בוחן את הבעיה שנוצרה על כל היבטיה ובהתאם לכך הוא מתכנן את הטקטיקה כדי לפתוח את הדלת. בכל מקרה הוא מבצע פעולות אחרות המותאמות למצבה של הדלת. יש מקרים שבהם הוא מפרק את הצילינדר וכך הבעיה נפתרת.

פירוק חלון או תריסים כדי להגיע ליעד 

במקרים מורכבים המנעולן נכנס דרך החלון אם הוא גדול והדבר אפשרי וכך הוא נכנס הביתה ופותח את הדלת מהצד הפנימי שלה. יש גם מקרים שהדרך היחידה היא לפרק כמה שלבים של תריס קיים ולאחר מכן יש די מקום כדי שהמנעולן ייכנס לדירה ויפתח את הדלת.

העלות הנורמטיבית של קריאת שירות למנעולן עולה בין 400-300 ₪, בתוספת מע"מ. אולם אם מדובר במבצע מסובך או בפעולות חריגות שיש לבצע באמצע הלילה והעלות תהיה גבוהה יותר ועד פי שתיים מהעלות הזו.

תיקון הנזק בדירה 

בעלי הנכס מבינים שפירוק התריסים היה המוצא הנכון ביותר כדי לפתור את הבעיה שנוצרה על ידי סגירת הדלת ולכן לאחר מכן הם קוראים לאיש מקצוע של תריסי עמית כדי שהוא יטפל בבעיה שנוצרה. בהתאם לסוג התריסים הקיים בבית זה, הוא משלים את התריסים החסרים כולל השלות והמנעולים שפורקו וכך תוך פרק זמן קצר, המצב חוזר לקדמותו. 

החלפה של צילינדר 

כאשר הצילינדר הנוכחי נשחק הדבר גורם לא אחת לתקיעה של הדלת ולחוסר יכולת לפתוח אותה. לכן לאחר שהמנעולן סיים את עבודתו הוא ממליץ על החלפת צילינדר חדש ומודרני. יש היצע רחב מאד של צילינדרים והוא ממליץ על הדגם שהוא המתאים ביותר לסוג הדלת. העלות היא 500-350 ₪. 

להזמנת איש מקצוע מומלץ, בקרו באתר תריסי עמית: https://amitrisim.co.il/ 

ייעוץ בוואטסאפ