עמוד הבית בלוג טיפים למניעת אובדן מפתחות הרכב
טיפים למניעת אובדן מפתחות הרכב
שתף
11 אוג 2021

אחד הדברים הנעימים פחות זה להגיע אל הרכב ולגלות כי המפתח לא עליכם, היכן הוא? האם הוא נותר ברכב? לא כך הדבר. מה על התיק? המפתחות לא נמצאות בשום מקום ואתם חסרי אונים, מה עושים במצב הזה? 

אם כל זה מוכר לכם, לבטח אמרו לכם לא פעם ולא פעמיים כי סיפורים מהסוג הנ"ל מתחילים ונגמרים בשיחה אל מנעולן ברמת השרון. רוצים שזה לא יקרה לכם? גרים באזור הרצליה, השרון והסביבה? הנה כמה דברים שיהיה עליכם לעשות לפני שאתם פונים אל מנעולן בהרצליה שיבוא ויסייע לכם לפתור את הבעיה. 

מפתחות שומרים "קרוב ללב" – צרור מפתחות ואתם מסודרים 

אם עדיין לא הייתם חלק מתרחיש של אובדן או צורך בפריצה יזומה על ידי מנעולן אולי כדאי למנוע זאת באמצעות שמירת צרור המתפתחות הגדול לידיכם. זו יכולה להיות חלילה גניבה או אפילו נפילה מתוך תיק פתוח.

לצורך העניין שגונבים לכם מתוך התיק ארנק או כרטיס אשראי אפשר לבטלם בשנייה, מאידך גיסא כשמדברים על מפתח של הרכב זה סיפור עגום לגמרי דווקא משום הנעילה האוטומטית. כאמור, במצב שבו המפתח יגיע לאדם הלא נכון יינעל הרכב וזה עוד במקרה הטוב שלא המתין לכם ילד קטן בפנים. 

אז מה עושים? שומרים את המפתח כמה שיותר קרוב אליכם ובאמצעות צרור מפתחות שיהיה תפוס לג'ינס או אפילו בצורה חזקה לידיות של התיק עצמו. 

משכפלים את המפתחות – טיפ מספר 2 

כמו כל אדם שמחפש למגר נזקים בזמן אמת, כך גם אנשים שרוצים להימנע מלפגוש מנעולן באמצע או סופו של יום. איך עושים את זה? משכפלים את המפתחות ולא לעותק אחד אלא לפחות שלושה. גם אם לא מדברים על המפתח שמניע את הרכב, כל מפתח שיכול לפתוח את הרכב גם מהדלתות הצידיות יעשה את העבודה.

יש לכם קרוב משפחה שאתם סומכים עליו? השאירו אצלו במקביל לזה שאתם משאירים בבית שכפול של מפתח אחד והנה לכם דרך קלה בפחות נזקים של פתיחת הרכב אם לא מצאתם את המפתח לאותו הרגע והנה לכם חסכון בזמן, עלויות וכל מה שביניהם. 

מפתחות משאירים במקום קבוע! טיפ מספר 3

אחד הטיפים הנפוצים יותר לצד שכפול של מפתחות או השארתם בצרור קבוע וזמין בכל מקום זה להטמין מפתחות גם במקום קבוע. אם כן, כאשר אתם מאחסנים את החפץ הקבוע, אל תשכחו לאחסן גן את צרור המפתחות ובתוכם את המפתח הנוסף של הרכב. 

בסופו של עניין, אם תבחרו להשאיר את המפתחות במקום שאתם זוכרים וכחלק מצרור מפתחות גדול בבוא היום או הרגע כשתצטרכו אותו כל מי שישהה בבית יוכל למצוא את המפתח ולסייע לכם ברגע האמת. 

ייעוץ בוואטסאפ