עמוד הבית בלוג המדריך המלא למציאת מנעולן מקצועי בת"א
המדריך המלא למציאת מנעולן מקצועי בת"א
שתף
06 דצמ 2022

מנעולנים הם אנשי מקצוע המוסמכים להתקין, לטפל, לתחזק ולתקן מנעולים ושאר אמצעי אבטחה, לרבות מנעולים של בתים חכמים. המנעולנים מציעים גם שירותי חירום לפריצת דלתות מורשית משטרת ישראל, החלפת מנעולים, שכפול מפתחות ועוד. 

בין אם תחפשו מנעולן בתל אביב או בכל אזור אחר, זכרו כי מציאת מנעולן מקצועי לא תמיד קלה בגלל מספר האפשרויות הקיימות היום בשוק. כדי לעשות סדר בנושא, חשוב לבדוק מראש במה כל מנעולן מתמחה. אל תתנו לאף בעל מקצוע לעשות משהו "על הדרך", אלא רק פעולות שבהן הם מתמחים. כלל זה רלוונטי במיוחד כאשר מזמינים מנעולן עבור בתים חכמים, מה שמצריך התמחויות שונות מהמנעולים הקלאסיים. 

איזה סוג מנעולן אני צריכה?

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מנעולן בתל אביב והסביבה: מגורים, מסחר ורכב. מנעולנים למגורים מספקים שירות עבור אנשים המתגוררים בדירות או בבתים, ואילו מנעולנים מסחריים מספקים שירותים לעסקים. בעוד כי מנעולני רכב נותנים שירות לרכבים כגון מכוניות, משאיות ואופנועים, תצטרכו להחליט איזה סוג של שירות אתם צריכים לפני שאתם מחפשים איש מקצוע.

כמו כן, שימו לב, שכל מנעולן עשוי להתמחות במנגנוני נעילה מסוגים שונים. ישנם מנעולנים שמתמחים רק במנגנוני נעילה קלאסיים כמו דלתות רב בריח וצילינדרים פשוטים, ואחרים מתמחים במערכות נעילה מתקדמות (כמו למשל מנעולים הכוללים טביעת אצבע או קודן). 

קחו בחשבון את אזורי הפעילות של המנעולן

אם אתם גרים בעיר גדולה כמו תל אביב, אז יהיו יותר מנעולנים מוסמכים לבחירה. אם אתם גרים במקום מרוחק מהמרכז כמו ברמת הגולן או בדרום הארץ, ייתכן שיהיה קשה יותר למצוא אחד. קחו בחשבון, מנעולן בתל אביב אמור לספק גם שירותי מנעולנים בגבעתיים, מנעולן רמת גן, בני ברק ועוד. 

כלל האצבע הוא, שככל שהמנעולן יצטרך לעשות דרך יותר ארוכה כדי להגיע אליכם, ככה המחיר שלו יהיה יותר יקר עבורכם. ולשם כך כדאי להשתמש באתרי אינטרנט שונים (כמו פורטלים), שמאפשרים לכם לאתר מנעולן בתל אביב או בכל אזור פעילות אחר. 

מנעולן 7\24 – מה חשוב לדעת?

אם אתם מחפשים אחר מנעולן 7\24 בתל אביב או בכל אזור אחר, כנראה שאתם תקועים מחוץ לביתכם ומוכנים לשלם את אקסטרה התוספת שיש לשלם על מנעולן בלילה בתל אביב. הזמנת מנעולנים בלילה יקרה יותר, אבל לעיתים אין בריה אלא להזמין איש מקצוע. 

אם אתם תקועים מחוץ לביתכם בלילה, צריך לקחת בחשבון שזמן הגעת המנעולן עשוי להשתנות או להתארך, תלוי במיקום שלכם ובמיקום של איש המקצוע. באשר לתוספת במחיר, בדרך כלל נהוג להוסיף בין 25% ל-35% ומעלה על הזמנת שירות לילי. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות מנעולנים בתל אביב, בצעו כעת השוואת מחירים בין אנשי המקצוע. כך תוכלו לדייק כמה שיותר את השירות שתקבלו. 

 

ייעוץ בוואטסאפ