עמוד הבית בלוג תיקון דלתות זכוכית לעסקים
תיקון דלתות זכוכית לעסקים
שתף
11 אוג 2021

"כשתבנה אותו הוא יבוא" זהו משפט מוכר מאוד מסרט בכיכובו של קווין קוסטנר שדה החלומות אבל כאן, כשמדברים על המשרד שלכם, על מקור הפרנסה וההגשמה, מדברים על נראות המשרד ובין היתר על דלתות הזכוכית שאחראיות על לא מעט מהצלחת הארגון שלכם. 

רוצים להחליף את דלת הזכוכית מחשש שהיא תישבר, תיסדק? האם נראות הדלת פוגעת בוויזואליות הכללית ובאיך שאתם מצטיירים כלפי חוץ?  הנה כמה דברים שיעזרו לכם להחליט, האם בכל מקרה כדאי לקנות דלת זכוכית חדשה לעסק או שאולי זה יכול להסתכם רק בהליך תיקון ציר דלת זכוכית? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

לא מתפשרים על הצלחה- תיקון דלתות זכוכית שירות שלא מתפשרים עליו  

אחד מיתרונותיהן של דלתות זכוכית במשרד זו היכולת לנצח בזכות אווירה מדהימה, פאר ונראות מושלמת בעלות שווה לכל כיס. אז מה כבר החלטתם לעשות? האם אתם הולכים על תיקון דלתות זכוכית או תיקון ציר דלת זכוכית שלכם?  כמה זה אמור לעלות לכם? האם זה משתלם בסופו של דבר? 

כמו בכל דבר, כאשר דלת הזכוכית חורקת זה עלול לא רק לפגוע בנראות הכללית של המשרד אלא גם לסכן את העובדים או העוברים והשבים וכאן, בדיוק כאן כל מה שנדרש לכם זה נותן שירות מקצועי שמכיר את הבעיה ויכול לומר לכם בוודאות האם מדובר בדרישת תיקון ציר דלת זכוכית או לחילופין החלפתה לאלתר. 

יש לא מעט תקלות העלולות להיות חלק מדלתות זכוכית, דלתות אלו יכולות להיתקע, לא להיסגר ולעיתים גם להישבר או להיסדק. לכן, יש מצבים שבהם אי אפשר להמתין או לדחות את התיקון ויפה שעה אחת קודם. 

כיצד מתבצע תיקון ציר דלת זכוכית? 

תיקון של ציר הדלת יתנהל באמצעות ציוד ייעודי ועל ידי אנשי מקצוע שישתמשו בסט שלם של מפתחות מסוג אלן, מברגים מיוחדים לרבות שטוחים, כרית ניפוח לצורך הרמת הדלת וכן כל מיני סוגי הגבהות בגדלים שונים לצורך הרמת הדלת עצמה. 

כמו כל הדלתות כך גם דלת זכוכית שמשקלה כבד ונוכח רפיון החלקים שלה יציאתה מאיזון דורשת התייחסות מהירה לרבות תיקון הצירים. אם הדלת יצאה מהאיזון שלה היא לא רק עלולה לשפשף את המרצפות אלא חלילה לקרוס ולסכן את הסובבים. 

לכן, במעמד הזה חשוב לפנות אל נותני שירות מקצועיים עם הבנה בתחום שמטרתם לאבחן את הבעיה ולהחליט האם מדובר בציר שיצא ממקומו או צורך בכיוון מחודש של הדלת. בשלב הזה יהיה אפשר להחליט האם מדובר בכיוון מחודש או שאולי זו תזוזה של הדלת. 

בסופם של דברים ולאחר ניתוח הבעיה, יבין נותן השירות מה מוטל עליו לעשות ולצד משנת הזהירות, מיומנות, מקצועיות והדיוק יאפשר לכם וללקוחות המשרד לפתוח ולסגור את הדלת ללא חשש ועם המון אלגנטיות ומראה מושלם. 

 

ייעוץ בוואטסאפ