עמוד הבית בלוג יש לכם תקלה בדלת זכוכית? כל מה שחייב לדעת
יש לכם תקלה בדלת זכוכית? כל מה שחייב לדעת
שתף
11 יול 2021

את האווירה המפוארת והמדהימה אי אפשר לשכוח בפרט שרואים את הסיבות שישר מקשרות אל דלת זכוכית מדהימה, יוקרתית אבל בו זמנית גם חזקה. אז מי אחראי על ביטחון הדיירים או השוהים במקום שיש בו דלת יפה, יצוקה וחזקה  ומה קורה כאשר מתרחשות בה תקלות? אם תשאלו את רוב האנשים  הם יודו בפניכם כי "הם לא מתעסקים עם דלת זכוכית לבד" ובדיוק בנקודה זאת חשוב לדבר על מנעולן ועל תרומתו לתיקון הדלת. 

איך ניגשים לתקלה הזאת? דלת זכוכית תקולה 

תיקון דלתות זכוכית יתבצע על ידי מיומנות וכלי עבודה מתאימים כמו מפתחות אלן, לצד זאת ישתמש מנעולן מקצועי במברגים מיוחדים, שטוחים ובמידת הצורך גם בכריות מיוחדות לצרכי הרמת הדלת ואם כריות הניפוח לא תסייענה להרים את הדלת או אז ישתמש המנעולן  בהגבהות מיוחדות בהתאמה אישית כדי להרים את הדלת. 

כשמדברים על תיקון דלת זכוכית חשוב להבין כי מדובר בדלת שמשקלה לא קטן ושלא כמו דלתות רגילות הרפיון שלה מסוכן יותר ומסוכן כך שהיא בקלות יכולה להשתחרר מהצירים או הדלת. תקלה זו שכיחה בדלתות זכוכית וזאת נוכח השימוש התכוף או בעקבות מכה שקיבלה הדלת מכל טריקה ולו הקטנה ביותר. 

רוצים למנוע את השפשוף או את חוסר האיזון? נמאס לכם ממצב בו הצירים או המנעול שמותקן על גבי דלת הזכוכית נתפס עליה? כבר בשלבים המוקדמים של התקלה אולי כדאי לכם לצור קשר עם מנעולן מקצועי שיודע לתת לכם את המענה, מגיע עם הציוד המתאים ויכול בהחלט לשמור ולשמר את המראה היוקרתי והבטיחותי של דלת הזכוכית שלכם. 

 איך מתקנים דלת זכוכית ומה זה ידרוש מכם? 

אם קיים חשד ולו קטן ביותר כי יש לדלת הזכוכית שלכם בעיה, הדבר הראשון שייעשה יהיה בדיקת כיוון של הדלת. כאמור, בשלב זה יבדוק המנעולן האם הדלת עברה שפשוף, האם יש בעיה במשקוף ובשל המשקל הגדול של הדלת ישתמש בכריות ניפוח או מתקן הרמה כדי להרים ולו מעט את הדלת. 

שלא כמו פעולות אחרות או הרמה של דלתות מחומר גלם אחר, הזכוכית רגישה יותר ולכן הרמתה צריכה להתבצע רק על ידי נותני שירות מקצועיים שעובדים על פי תקנים ומבינים איך לגשת בפרט אל הזכוכית- הכול לצד דיוק ומשנה זהירות רבה ביותר. 

בסיכום דבר, אם צריך תיקון או אפילו כיוון של דלת זכוכית ראוי שתתקשרו לנותני שירות מקצועיים, מנעולנים בעלי הסמכה שמבינים ויכולים לספק מענה לכל סוגי התיקונים, הפריצות וחומרי הגלם הרגישים ביותר- הכול כדי לייצר תיקון מושלם עם תוצאה טובה כך שאף אחד לא ייפגע חלילה מניפוץ בלתי צפוי של הזכוכית- תרחיש שלא תמיד אפשר לצפות מראש. 

ייעוץ בוואטסאפ