עמוד הבית בלוג 10 טיפים לבחירת מנעולן מקצועי
10 טיפים לבחירת מנעולן מקצועי
שתף
31 ינו 2022

אז אתם מחפשים איש מקצוע? אבל תוהים איך לבחור אותו? הכנו את המאמר הבא במיוחד עבורכם, שהיה לכם חיים קלים כשאתם מזמינים איש מקצוע בין אם זה מאתר נזילות / מנעולן / אינסטלטור וכו'.. הטיפים רלוונטים לכולם. יצאתי צדיק ותוכניות רבות מזכירות לנו את החשיבות של להיות ערניים בכל הנוגע להזמנת אנשים לבתים שלנו לתיקונים, תחזוקה ועבודות קבלניות אחרות.

אם יש לך בעיה כלשהי הקשורה למנעולים, אתה רוצה לבחור מנעולן מקומי אמין שיוכל לספק את השירותים שאתה צריך. בין אם מדובר בתחזוקת מנעולים, תיקון או נעילת חירום, בחירת החברה הנכונה היא המפתח. העסקת מנעולן היא עניין אבטחה לבית או לעסק שלך. אתה רוצה להבטיח שהם בעלי ידע, מיומנות ומספקים שירות איכותי. וכמובן, אתה רוצה לשלם מחיר הוגן עבור העבודה.

למרבה הצער, יש הרבה מנעולנים לא מוסמכים שם בחוץ ולרוב מבצעים הונאות שמבלבלות לקוחות. אתה יכול למצוא מודעות מקוונות עבור חברות מנעולנות שנראות מקומיות. במציאות, מרכז שיגור רחוק שולח טכנאי ללא רישיון שמתעקש שהשירות הדרוש עולה יותר מההערכה. לאחר מכן, הם דורשים תשלום במזומן עבור עבודה עלובה. זו מלכודת שרבים מבעלי בתים ועסקים נפלו בה.

אז איך אתה יכול לבחור את האדם הטוב ביותר לתפקיד? כך תמצא מנעולן אמין:

1. היה ברור לגבי שירותי המנעולן שאתה צריך

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט בדיוק איזה שירות אתה צריך. אתם רוצים להיות בטוחים, בעת פנייה למנעולן, שהם מסוגלים לבצע את סוגי השירותים הנכונים. בקשות נפוצות כוללות:

  • פריצת דלתות
  • מפתח מחדש או החלפת המנעולים
  • תיקון מנעולים
  • יצירת עותקים או שכפול מפתחות
  • החלפת כרטיסי גישה אלקטרוניים ושלטי מפתחות, אספקה, התקנה או שירות של מנעולים ודלתות מסחריות בעלי אבטחה גבוהה,
  • תיקון רכיבים של מערכת ללא מפתח, ביומטרית או בקרת גישה,
  • מענה לקריאות חירום במקרה של נעילה בשוגג או מנעולים שבורים.
  • פריצת כספות

2. גלה מי יכול לספק את השירות

לאחר מכן, קבל רשימה של אנשי מקצוע מקומיים במנעול מחיפוש מקוון או ממדריך מקומי. גלה אילו שירותים מוצעים על ידי כל ספק וצמצם את האפשרויות שלך לכמה שירותים בקרבת מקום. התקשר או בקר באתרי האינטרנט שלהם כדי לראות אילו חברות מציעות את שירותי המנעולן הספציפיים שאתה צריך. חברות מסוימות מתמחות בשיחות מגורים, מסחריות או חירום.

אם השירות הדרוש לכם אינו דחוף, בררו אילו חברות מנעולנות יכולות לקבוע שמישהו יגיע בזמן שמתאים לכם.

3. שאל אילו ספקי מנעולן מכוסים [ביטוח]

ביטוח בעל הבית, פוליסת ביטוח העסק או החברות באיגוד הרכב שלך עשויים לכסות את עלות התיקון, או התקנת המנעולים, או עבור שירותי נעילה. אם הם אינם מכוסים, ייתכן שיש להם רשימה של ספקים שגובים תעריף מוזל עבור חברים. אם יש לכם ביטוח או חברים בעמותה כמו AAA, ודאו שהחברה שתבחרו מכוסה בה. לפעמים יש צורך באישור מראש כדי לזכות בכיסוי. בדוק עם חברת הביטוח או איגוד החברות שלך כדי לברר את השלבים הדרושים.

4. קבל הצעת מחיר עבור השירותים

לאחר מכן, עליך לברר כמה תצטרך לשלם עבור השירות. אם יש לך חברות שמציעה כיסוי או הנחות, ודא שההערכה הכתובה של המנעולן משקפת זאת. אשר שהאומדן כולל את כל העמלות והחיובים הקשורים. זכור לבקש עותק בכתב של הצעות המחיר המבוקשות.

5. בקשה לראות אישורים

מדינת ישראל מחייבת מנעולנים להיות בעלי רישיון תקף על מנת לעשות עסקים. עם זאת, אם יש להם רישיון זה יכול לתת לך יותר שקט נפשי. למנעולנים המוסמכים יש ידע ומיומנויות מקצועיות מאומתות. רישיונות מנעולן דורשים הסמכה מקצועית ורקע פלילי נקי.

ייעוץ בוואטסאפ