אזורי שירות
עמוד הבית בלוג שירות מנעולן מהיר
שירות מנעולן מהיר
שתף
07 יונ 2022

מנעולן מהיר 

כל מי שנזקק אי פעם לשירות של מנעולן מודע לחשיבות הרבה של מנעולן מהיר אשר מגיע תוך פרק זמן קצר למקום האירוע.

הן אם נטרקה דלת וילדים קטנים נותרו בדרך הבית, הן אם הצילינדר חדל להסתובב ובעל הנכס חייב להיכנס לדירתו בהקדם. הצורך בהגעת מנעולן הוא אקוטי כאשר הרכב נסגר בגלל חוסר תשומת לב של הנהג או הנהגת וילד קטן או חיית מחמד נשארים ברכב החם והדבר הופך להיות מסוכן מדקה לדקה.

זו הסיבה שבעת הצורך בוחרים את שירותיו של מנעולן מהיר שהוא אמין ויטפל בכל אחת מהתקלות הללו באופן מיומן ומהיר ככל האפשר.

אחד היתרונות של מנעולן מהיר הוא העובדה שהגעתו היא מהירה ואין עיכובים בגלל פקקי תנועה וזאת כיוון שהוא מגיע לכל משימה בנהיגה על אופניים חשמליים 48 V.

מדובר באופניים בטיב מעולה ולכן הוא מסוגל לרכב עליהם בכל מקום ובדרך זו להעניק שירות אקוטי לכל לקוח שיש לו בעיה עם מנעול במשרד, בבית או במכונית.

בעבר איש המקצוע היה מגיע באמצעות רכב או אופנוע ולכן פרקי הזמן שהוא בזבז עד ההגעה ליעד היו ארוכים ומיותרים.

כך הלקוח רק התעצבן כיוון שהוא המתין לו פרקי זמן ארוכים.

הפעולות של מנעולן מהיר 

לאור הידע רב השנים של מנעולן מהיר הוא מכיר את כל סוגי התקלות שעלול לקרות בדלתות פלדה ובדלתות רגילות.

לכן מיד כשהוא מגיע לדלת התקולה הוא בוחן כמה דברים ראשוניים, מהר מאד הוא עולה על הבעיה ולכן מצליח לפתוח במהירות את הליקוי. הוא מבצע פעולות שונות באמצעות כלי העבודה הידניים והחשמליים שלו.

בדרך כלל תוך פרק זמן קצר הוא פותח את הדלת. לאחר מכן הוא בוחן את מצבו של המנעול ויש מקרים שבהם הוא ממליץ ללקוח להחליף מנעול כדי שתקלה מסוג זה לא תתרחש שוב בקרוב. 

פתיחה של דלת רכב 

פתיחה של דלת או חלון של רכב מצריכה ניסיון רב של מנעולן מהיר. יש מקרים שבהם הוא מבצע את הפעולה הנדרשת באמצעות לום ויש מקרים אחרים שבהם הוא מצליח במיומנות רבה לפתוח את דלת הרכב.

כאשר יש בתוך הרכב ילד או חית מחמד והוא לא מצליח לבצע פעולה מהירה, הוא ישבור את החלון בזהירות כדי שיהיה אוויר באופן מידי בתוך המכונית ולא יוצרו מצבים אקוטיים לאור החום הרב השורר בתוך האוטו.

החלפת מנעול בדירה 

כאשר מתחלפים הדיירים בדירה עקב חוזה שכירות חדש או כאשר הבית נמכר, כדאי למנוע מצבים לא נעימים הקשורים לדיירים הקודמים ולהחליף מנעול בדירה.

מנעולן מהיר מציע כמה אופציות של מנעולים רלוונטיים שמתאים לסוג של הדלת ובהתאם לבקשת הלקוח הוא מבצע את ההתקנה תוך פרק זמן קצר יחסית.

כך הדייר החדש רגוע ויודע שהדיירים הקודמים לא יוכלו להיכנס הביתה. 

ייעוץ בוואטסאפ