אזורי שירות
עמוד הבית בלוג החלפת דלתות, שולחנות ועוד – כך תשפצו את המשרד בסטייל
שתף
09 יונ 2022

סביבת עבודה נוחה ומטופחת היא מרכיב משמעותי, ואפילו מאוד, בשביעות הרצון של העובדים והעובדות וברמת המוטיבציה שלהם.

זוהי סיבה טובה אחת לשפץ את המשרד, ועוד סיבה נפוצה היא הצורך להתאים את החלל לצרכים המשתנים במציאות הדינמית שבה אנחנו חיים.

המגוון הרחב שקיים כיום בכל הקטגוריות הרלוונטיות – ריצוף, חיפוי, ריהוט משרדי, מחיצות זכוכית, גבס, דלתות, מנעולים ועוד – מאפשר יצירת משרד מעוצב ומרשים, ועוד יותר חשוב, מותאם באופן מושלם לצרכים הספציפיים של מי שעובד בו.

בכתבה הזו תמצאו מידע רלוונטי לגבי שיפוץ משרדים שיעזור לכם לתכנן נכון את הפרויקט.

מה כולל שיפוץ משרד?

שיפוץ משרד ישן (וגם חדש, כשנדרשת התאמה לצרכים ספציפיים) עשוי לכלול עבודות חשמל, אינסטלציה, הרכבת מטבחון שישרת את העובדים והעובדות, חיפוי קירות ורצפות בחומרים שונים, החלפת דלתות פנים, התקנת מנעולים מתקדמים, עבודות גבס ועוד.

ההמלצה היא לנצל את ההזדמנות ואת כל המוצרים המתקדמים שיש בכל קטגוריה – ממנעולים ועד רשת תקשורת – כדי לייצר סביבת עבודה אופטימלית.

למה חשוב לבחור חברת שיפוצים עם ניסיון רב?

כל שיפוץ שמתארך יתר על המידה גורם לעוגמת נפש, אבל כשהנכס הוא משרד, הנזק כפול: גם עוגמת נפש וגם שיבוש ממושך של שגרת העבודה ולכן פגיעה כלכלית.

המפתח העיקרי להשלמת שיפוץ משרד קטן או גדול בזמן קצר ככל האפשר הוא הניסיון של חברת השיפוצים, גם באופן כללי בתחום וגם בפרויקטים שבמרכזם נכס מסחרי.

הניסיון מבטיח גם פחת מינימלי מבחינת השימוש בחומרי הגלם השונים ולכן חיסכון כספי.

בהקשר זה כדאי לדעת שהפחת המקובל עבור חיפויים לקירות ולרצפות הוא כ-10%, עבור עבודות הגבס – 7-10% ובשאר חומרי הבניין – כ-5%.

איך להבטיח אקוסטיקה נכונה?

משרד רועש הוא משרד שהעבודה בו לא מתבצעת ביעילות.

עודף דציבלים הוא גם מטרד עבור כל אחד ואחת מהעובדים ובמיוחד כשימי העבודה ארוכים – במקרים אלה הרעש פשוט מתיש ושוחק מאוד. שיפוץ המשרד הוא הזדמנות מצוינת לטפל גם בסוגיה חשובה זו.

אופציה אחת היא לוחות גבס שכוללים חומרים בעלי יכולת בידוד גבוהה – למשל יישום צמר זכוכית או צמר סלעים איכותיים בדחיסות גבוהה (24 קילו למטר קוב) בין הלוחות.

מרכיב אחר במזעור רמת הרעש הוא ספיגה אקוסטית ולשם כך מומלץ להשתמש בפאנלים מגבס מחורר, בתקרה ו/או בקירות.

דרך אחרת לייצר אקוסטיקה מיטבית היא באמצעות מחיצות זכוכית, שמהוות פתרון מוצלח גם מבחינה אסתטית.

מקסימום אבטחה

התקנת דלתות איכותיות עם מנעולים מתקדמים, ובמידת הצורך גם פתרונות אבטחה נוספים – אינטרקום, קודן וכו' – היא עוד מרכיב בתכנון השיפוץ שכדאי להקדיש לו תשומת לב רבה.

תחושת הביטחון חיונית גם לבעלי העסק וגם לעובדים, ומאפשרת התנהלות שוטפת עם שקט נפשי אמיתי.

ייעוץ בוואטסאפ